Sport Eden Beroun

Spoluhráči.cz klub Sport Eden Beroun dokumenty a články Druhý turnaj 3. 10. 2010 + statistiky

Sport Eden Beroun – článek Druhý turnaj 3. 10. 2010 + statistiky

profilové foto Lukáš Randa
Lukáš Randa

Druhý turnaj 3. 10. 2010 + statistiky

Vytvořeno:4. 10. 2010, 16:37   (upraveno 18. 10. 2010, 10:07)
Autor:Lukáš Randa

V neděli 3. 10. 2010 byla na programu další dvě kola 6. ligy, tentokrát nové hale v Radotíně.  Naším prvním soupeřem byl tým Fbk Koleje Slovan. Úvod zápasu jsme tentokrát nezaspali a už v 6. minutě prostřelil soupeřova brankáře po rozehrání trestného úderu Sajmon. Dvě minuty nato předvedl u něj  jinak nevídanou věc Chlapeček, když zasprintoval jako Gay (Tyson), zachytil zpětnou přihrávku obránce a samostatný nájezd chladnokrevným blafákem proměnil. Prakticky hned po buly se dostal s míčkem za branku nejlepší hráč zápasu Rambi a našel před brankou zcela volného Chlapečka – 3:0. To soupeře pravděpodobně šokovalo natolik, že v rozmezí dvou minut se následně dvakrát před brankou prosadil i Karel a první třetina tedy skončila 5:0. Ve druhé třetině jsme se už nikam hnát nepotřebovali a navíc se soupeř konečně osmělil a začal napadat, z čehož vytěžil do konce třetiny alespoň jeden gól. Dvanáct vteřin po začátku poslední části ale Chlapeček nabil Sajmonovi a za stavu 6:1 bylo o výsledku rozhodnuto. Za zmínku pak stojí snad už jen Karlův průnik a jeho pokus o hattrick nebo můj další řeznický kousek, tentokrát na brankové čáře, po kterém se útočník Slovanu otočil na zemi tolikrát, že by se za to nestyděl ani fotbalista první české ligy :-). Do konce zápasu jsme ještě jednou po dorážce zblízka inkasovali, ale i tak se zrodila první ligová výhra Edenu, a to v poměru 6:2.

Večerní zápas proti Tago Mago B jsme také nezačali špatně a už v deváté minutě se po levém křídle probil Kuba Huml a jeho střela prošla pod brankářem až do branky. Hned o půl minuty později ale po závaru Tago Mago vyrovnalo, přičemž za stavu 1:1 první třetina také skončila. Ve třetí minutě druhé třetiny strhnul vedení na naší stranu tradiční střelec Sajmon (nicméně neviděl jsem jak, v tu chvíli jsem vyl bolestí na střídačce :), aby si ještě do konce třetiny počkal za bukem soupeřův útočník na skákavou přihrávku za obranu, kterou nikdo nedokázal zachytit, a přehodil našeho Bohouše v brance – 2:2. Hned na začátku třetí třetiny se Tago Mago střelou z dálky poprvé v zápase dostalo do vedení a i přes množství našich střel, Rambiho průniky, pětiminutovou přesilovku i závěrečnou power play bez brankáře se nám nepodařilo další míček za brankovou čáru dostat. Neděli jsme tedy zakončili smolnou prohrou 2:3.

V jedenáctičlenné tabulce soutěže nám po 4 kolech patří 7. místo.

Sestava:

M. Černý (první zápas), B. Huml (druhý zápas) – Medřický, Randa, Olšiak, Šmatlák – Šimon, Rambousek, Leipert, J. Huml, Mertl, Tuček, Sofroňk.

Výsledky:

Sport Eden Beroun – Fbk Koleje Slovan   6:2  (5:0, 0:1, 1:1)

Branky: 2x Šimon (Medřický, Leipert), 2x Leipert (-, Rambousek), 2x Mertl (2x J. Huml)

Vyloučení: -

Sport Eden Beroun – FBC Tago Mago „B“  2:3  (1:1, 1:1, 0:1)

Branky: J. Huml, Šimon (Leipert)

Bodování:

Z             G            A             B             TM

Jan Šimon          Ú           4             6             1             7             0

Lukáš Leipert     Ú            4             3             2             5             2

Jan Rambousek   Ú           4             1             2             3             0

Jakub Huml        Ú            4             1             2             3             0

Karel Mertl         Ú            4             2             0             2             2

Lukáš Randa      O            4             0             2             2             5

Jan Sofroňk        Ú            4             1             0             1             0

Zdeněk Medřický O            2             0             1             1             0

Richard Černý      Ú            2             0             1             1             0

Daniel Tuček       Ú            4             0             1             1             0

David Šmatlák    O            2             0             0             0             0

Lukáš Hlávka      O            2             0             0             0             0

Michal Škadra     O            2             0             0             0             0

Martin Olšiak     O            4             0             0             0             2

Brankáři:                                 Z             G            pr.          v-r-p