Lukáš Randa

Single game 13. 2. 2011

Vytvořeno:16. 2. 2011, 0:05
Autor:Lukáš Randa

V neděli 13. 2. 2011 bylo pro nás na programu podruhé a naposledy v sezoně jediné utkání namísto tradičních dvou, tentokrát ve francouzském lyceu na Andělu. Do Prahy jsme dorazili oslabeni o Kubu Humla a Olšiho, zato se Zdendou, který snad už konečně uzdravil koleno a postavil se do středu druhého útoku.

Čekal nás tým z klidného středu tabulky Neo, se kterým jsme se v prvním zápase sezony trápili a až po zlepšeném výkonu ve 3. třetině jsme dokázali vyhrát. Průběh odvety byl naprosto stejný, tedy náš rozjezd byl velmi pomalý a bylo znát, že soupeř už je rozehraný z předchozího zápasu, a tak se nám v první třetině nepovedlo dopředu skoro nic a navíc po dvou rychlých brejcích první třetinu prohráli 0:2. Ani druhá třetina nebyla o moc lepší a k prvnímu vstřelenému gólu nám pomohl až soupeřův obránce, když za bránou odevzdal míček, Zdenda ho posunul před branku a Rambi střelou nahoru poprvé překonal padajícího brankáře. Hned několik vteřin poté ale po ztrátě míčku na půlce následoval další brejk a soupeřův útočník nedal bekendovou kličkou Bohoušovi šanci. Na rozdíl jednoho gólu snížil minutu před koncem druhé třetiny po vlastní kličkované Rambi – 2:3, ale vše zajímavé se stalo až ve 3. třetině. Nejdřív Chlapeček rozehrál roh na Tůču, který zleva z úhlu prostřelil golmana a vyrovnal, pak Rambi nabil Ríšovi a poprvé v zápase jsme vedli, za další minutu Sajmon z levého rohu z brankové čáry ukázal, že gólman Nea má s tímto rohem opravdu problémy, a výsledek bezpečně zpečetil Rambi střelou po zemi přesně k tyči a diváci následně mohli zasypat hřiště čepicemi (ale neudělali to) a nakonec rychlý brejk po spolupráci s Rambim zakončil Zdenda – 7:3. Poslední gól zápasu si připsal soupeř, když Tlásky zase začal hrát na statistiky :) Poslední třetinu jsem tak vyhráli 5:1 a díky tomuto obratu jsme se udrželi na 3. místě s 5bodovou ztrátou na druhý Radotín, ale se zápasem k dobru, když z posledních 4 zápasů nás 3x čekají týmy ze spodních pater tabulky, šance na postup tedy stále žije :-)

Sestava:

B. Huml  – Tuček, Tláskal, Šmatlák, Randa – Šimon, Leipert,  Mertl, Černý R., Rambousek, Medřický

Výsledky:

Sport Eden Beroun – Neo   7:4  (0:2, 2:1, 5:1)

Branky: Rambousek 3 (Medřický, Tláskal, Šimon), Tuček (Leipert), Černý R. (Rambousek), Šimon (Leipert), Medřický (Rambousek).

Z         G         A         B         TM

Lukáš Leipert               Ú         16        17        16        33        10

Jan Šimon                   Ú         16        21        11         32        0

Jakub Huml                 Ú         15        19        9          28        0

Jan Rambousek           Ú         10         8          16        24        2

Richard Černý              Ú          9         12        3          15        2

Karel Mertl                  Ú         14          7          2          9         4

Daniel Tuček              Ú          15          3          5          8         4

Marek Tláskal             O          10          1          7          8         2

Lukáš Randa              O          14          3          3          6         7

David Šmatlák           O           14          1          4          5         2

Jan Sofroňk                Ú          13          2          2          4         2

Zdeněk Medřický       Ú             3           1          2          3         0

Martin Olšiak             O           11          1          0          1         8

Lukáš Hlávka             O            2           0          0          0         0

Michal Škadra            O             2           0          0          0         0

Brankáři:                                        Z              G            průměr         v-r-p