Sport Eden Beroun

Spoluhráči.cz klub Sport Eden Beroun dokumenty a články Třetí turnaj 30. 10. 2010

Sport Eden Beroun – článek Třetí turnaj 30. 10. 2010

profilové foto Lukáš Randa
Lukáš Randa

Třetí turnaj 30. 10. 2010

Vytvořeno:1. 11. 2010, 16:58
Autor:Lukáš Randa

V sobotu 30. 11. 2010 bylo na programu další dějství 6. nejvyšší soutěže ČR, ve které hrdě nastupuje i náš tým :) Výjimečně nás čekal pouze jeden zápas, do cesty se nám postavil tým Příbrami, toho času okupující 2. příčku tabulky, mající na soupisce 12 ze 16 hráčů ročník 1990 a mladší. Věkový mezi naším veteránským týmem a bandou běhavých juniorů se projevil zejména v tom, že takhle rychlý zápas (a nebudu asi mluvit jen za sebe) jsem nehrál asi tak 5 let :-) To také bylo vidět hned po úvodním buly, kdy se rychlostí blesku před naší brankou objevili dva příbramští žraloci a přesně za 16 vteřin z první střely prostřelili Máru v naší brance. Rychlý nástup nás ale spíš probudil, a tak hned za 24 vteřin z protiútoku vyrovnal dělovkou bekendem Rambi a od té doby jsme juniory prakticky k ničemu nepustili. Hru jsme uklidnili a v sedmé minutě šli do vedení, když Rambi obral za brankou příbramského obránce a nabil „mezi kruhy“ Kubovi Humlovi, který už věděl, jak s šancí naložit – 2:1. Prakticky celý zápas byl hrou nahoru a dolů, kluci z Příbrami běhali a kluci z Berouna jim za to udělili lekci z produktivity :-) Hned na začátku 2. třetiny zavěsil po rychlém brejku Sajmon, pár vteřin nato Karel a na konci třetiny ještě završil svůj hattrick dvěma góly Kuba Huml – druhá třetina tedy končila za stavu 6:1. Ani ve třetí třetině však soupeř nerezignoval a neustále se snažil dobývat naši branku, několikrát nás ale podržel výborně chytající Mára. A protože ani naše přesilovka nařízená za faul na Máru Tláskala změnu skóre nepřinesla, připsali jsme si cenné 3 body za výhru 6:1 nad silným soupeřem a tabulkou pozvolna stoupáme vzhůru :-)

Sestava:

M. Černý – Tláskal, Randa, Olšiak, Šmatlák – Sofroňk, Šimon, Leipert, Rambousek, J. Huml, Mertl.

Výsledky:

Sport Eden Beroun – FBC Žraloci Příbram   6:1  (2:1, 4:0, 0:0)

Branky: 3x J. Huml (2x Rambousek, 1x Leipert), Rambousek (J. Huml), Šimon (Tláskal), Mertl (Rambousek).

Vyloučení: -

Bodování:

Z             G            A             B             TM

Jan Šimon           Ú           5             7             1             8             0

Jakub Huml        Ú            5             4             3             7             0

Jan Rambousek   Ú           5             2             5             7             0

Lukáš Leipert     Ú            5             3             3             6             2

Karel Mertl         Ú            5             3             0             3             2

Lukáš Randa      O            5             0             2             2             5

Jan Sofroňk        Ú            5             1             0             1             0

Marek Tláskal     O            1             0             1            1             0

Zdeněk Medřický O           2             0             1             1             0

Richard Černý      Ú            2             0             1             1             0

Daniel Tuček       Ú            4             0             1             1             0

David Šmatlák    O            3             0             0             0             0

Lukáš Hlávka      O            2             0             0             0             0

Michal Škadra     O            2             0             0             0             0

Martin Olšiak     O            5             0             0             0             2

Brankáři:                                 Z                 G                 průměr       v-r-p