Spoluhráči.cz klub SKP Falkoni Holešov dokumenty a články Skvělý výsledek na turnaji IPA Hrušovany

SKP Falkoni Holešov – článek Skvělý výsledek na turnaji IPA Hrušovany

profilové foto Pavel Kubíček
Pavel Kubíček

Skvělý výsledek na turnaji IPA Hrušovany

Vytvořeno:23. 1. 2013, 8:08
Autor:Pavel Kubíček

Dne 10. listopadu jsme se zúčastnili turnaje v Šanově, který pořádaly IPA Hrušovany. Jak je našim   dobrým zvykem, přijeli jsme na místo určení úplně první a na první místo jsme si věřili i v samotném turnaji. Hned při svém úvodním zápase jsme se potkali s IPA Slavonice. V utkání hraném na 2x6 minut jsme byli lepším týmem. Dobrou hrou jsme díky Pepovi Obdržálkovi dali branku na 1:0, ale zápas se zcela obrátil a svými chybami jsme soupeři umožnili třikrát skórovat, zatímco my jsme se na odpověď již nezmohli. IPA Slavonice vs. SKP Falkoni Holešov (3:1). Ve druhém utkání jsme chtěli odčinit prohru a vytáhnout se proti domácím z IPA Hrušovany. Jako první to byl opět Pepa Obdržálek, který střelou z úhlu trefil přesně. Druhý gól přidal David Kundera, který si položil brankaře domácích. Ve druhém poločase jsme již měli pouze jednoho střelce, a to Michala Nováka, který se prosadil hned 4x. Domácí stihli již jen zkorigovat a sebrali Pepovi Fridrichovi staršímu nulu. IPA Hrušovany vs. SKP Falkoni Holešov (1:6).      Namlsaní z výhry jsme se opět vrátili do svých kolejí a šatnou létaly slova o titulu. V naprostý šok se změnilo třetí utkání, ve kterém nás soupeř přejel. Budoucí vítěz turnaje, tým I POLICE si s námi vytřel podlahu a radoval se z výhry rozdílem třídy. V utkání jsme byli všude druzí a soupeř těžil z našich chyb. SKP Falkoni Holešov vs. I POLICE (0:4).      Po tomto zápase jsme byli nuceni si stanovit poněkud chudší cíle, a to neskončit poslední a pokusit se zachránit, co se ještě dá. Zápas čtvrtý s tradičním soupeřem z Přerova však pro nás začal velmi špatně, a to brankou v úvodní fázi hry. Přidali jsme na výkonu a doslova jsme dostrkali míč za záda přerovského brankaře na 1:1 díky Pavlovi Kubíčkovi. Soupeř však strhl vedení na svou stranu zpět a začal pozorně bránit, nicméně v poslední vteřině zápasu dostal nabito od Pepy Obdržálka Michal Novák a stanovil skóre po 12 minutách na 2:2. Následovaly nájezdy, kde za Falkony neproměnili Novák a Fridrich mladší a byl úspěšný jen Pepa Obdržálek. Na přerovské straně proměnili svůj nájezd hned 2 hráči a Přerov získal o bod navíc. SKP Falkoni Holešov vs. IPA Přerov (2:3sn).      Konstelace ostatních výsledků nás zcela nevinně zatáhla v posledním zápase turnaje do boje o konečnou třetí příčku, ze které se mohl radovat vítěz tohoto duelu. V zápase jsme podali asi nejlepší výkon a od začátku jsme diktovali tempo. Uklidňující branku vsítil Pepa Fridrich mladší. Soupeř byl zcela bezzubý a musel dlouhé minuty hrát bez míčku, kde výbornou práci odváděl v obraně hlavně Pepa Obdržálek, který si soupeře vodil za brankou i před ní. Uspávací taktika na medvědy zabrala a po chybě hranického hráče se ke střele přes obránce dostal Michal Novák, který trefil přesně k tyči. SKP Falkoni Holešov vs. IPA Hranice (2:0).

Další turnaj nás čeká tradičně po vánocích – 29.12. v domácím prostředí  haly 1. ZŠ v Holešově.