MU - Kravaře
8. 11. 2020 9:30 | Hřiště Vřesina |
Mistrovské utkání krajského přeboru.
Sraz: 8:30 v šatně !!!
Nominace bude upřesněna...
Důležitost: vysoká
MU - Těrlicko
1. 11. 2020 14:15 | Těrlicko |
Mistrovské utkání krajského přeboru.
Sraz: 10:50 v šatně!!! BUS odjíždí v 11:00 !!!
Nominace bude upřesněna...
Důležitost: vysoká
MU - Horní Suchá
25. 10. 2020 9:30 | Hřiště Vřesina |
Mistrovské utkání krajského přeboru.
Sraz: 8:30 v šatně !!!
Nominace bude upřesněna...
Důležitost: vysoká
MU - Rýmařov
18. 10. 2020 12:15 | Rýmařov |
Mistrovské utkání krajského přeboru.
Sraz: 7:10 v šatně !!! BUS odjíždí 7:20 !!!
Nominace bude upřesněna...
Důležitost: vysoká
MU - Beskyd Frenštát p. R.
11. 10. 2020 10:30 | Hřiště Vřesina |
Mistrovské utkání krajského přeboru.
Sraz: 9:30 v šatně!!!
Nominace bude upřesněna...
Důležitost: vysoká
MU - Bílovec
4. 10. 2020 16:15 | Stadion v Bílovci |
Mistrovské utkání krajského přeboru.
Sraz: 12:20 v šatně !!! BUS odjíždí ve 12:30!!!
Nominace bude upřesněna...
Důležitost: vysoká
MU - Raduň
27. 9. 2020 11:30 | Hřiště Vřesina |
Mistrovské utkání krajského přeboru.
Sraz: 10:30 v šatně !!!
Nominace bude upřesněna...
Důležitost: vysoká
MU - Petřkovice
20. 9. 2020 11:15 | Petřkovice |
Mistrovské utkání krajského přeboru.
Sraz: 10:15 na hřišti v Petřkovicích!!!
Nominace bude upřesněna...
Důležitost: vysoká
MU - Slávia Opava
13. 9. 2020 11:30 | Hřiště Vřesina |
Mistrovské utkání krajského přeboru.
Sraz: 10:30 v šatně !!!
Nominace bude upřesněna...
Důležitost: vysoká
MU - Krnov
6. 9. 2020 12:00 | Hřiště Vřesina |
Mistrovské utkání krajského přeboru.
Sraz: 11:00 v šatně !!!
Nominace bude upřesněna...
Důležitost: vysoká
Trénink
MU - Unie Hlubina
30. 8. 2020 12:45 | Areál na Hlubině v centru. |
Mistrovské utkání krajského přeboru.
Sraz: 11:45 na Hlubině !!!
Nominace: Mališ, Rašner, Motyčka, Vaňo, Volný, Larysz, lamplota, Martiník, Indra, Tobola, Zvonek, Pokorný, Dunaj, Kovala (snad jeden ze starších)
Důležitost: vysoká
Trénink
Trénink
Trénink
MU - Darkovičky
23. 8. 2020 12:30 | Hřiště Vřesina |
Mistrovské utkání krajského přeboru.
Sraz: 11:30 v šatně !!!
Nominace bude upřesněna...
Důležitost: vysoká
Trénink
Koupaliště Poruba
19. 8. 2020 12:00 | Koupaliště |
Hned po tréninku dobrovolný odchod na přírodní koupaliště.
Důležitost: vysoká
Trénink
19. 8. 2020 10:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
MU - MFK Vítkovice
16. 8. 2020 15:15 | TC Vítek |
Mistrovské utkání krajského přeboru.
Sraz: 14:00!!! v místě zápasu v tréninkovém centru Vítek (Hrabůvka).
Nominace:
Mališ, Rašner, Lamplota, Volný, Třešňák, Dunaj, Havelka, Vaňo, Martiník, Zvonek, Tobola, Špalek, Godfryd, Indra
Důležitost: vysoká
Trénink
14. 8. 2020 10:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
Koupaliště Poruba
12. 8. 2020 12:00 | Koupaliště |
Hned po dopoledním tréninku dobrovolný odchod na přírodní koupaliště.
Důležitost: vysoká
Trénink
Trénink
7. 8. 2020 10:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
5. 8. 2020 16:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
Trénink
Fitnes trénink
31. 7. 2020 10:00 | Klub Respect Poruba |
Věci jako na trénink do tělocvičny, pití !!!
Sraz 9:45 před fitkem!!!
Důležitost: vysoká
PU - Velká Polom dorost
29. 7. 2020 16:00 | Hřiště Vřesina |
Sraz 15:15 v šatně !!!
Důležitost: vysoká
Trénink
27. 7. 2020 15:00 | Hřiště Vřesina |
Již od 15 hod. !!!
Důležitost: střední
Trénink
24. 7. 2020 15:00 | Hřiště Vřesina |
Již od 15 hod !!!
Důležitost: střední
Trénink - kondiční trenér???
22. 7. 2020 16:00 | Hřiště Vřesina |
Trénink s kondičním trenérem... čas upřesním
Důležitost: střední
Trénink
22. 7. 2020 10:00 | Hřiště Vřesina |
Dopolední trénink dvoufázového cyklu.
Důležitost: střední
Trénink
ZAKONČENÍ SEZÓNY ???
27. 6. 2020 14:00 | Hřiště Vřesina |
Zatím v jednání...
Alespoň malé posezení u ohně, utkání kluků proti dospělým. Rodiče zváni, občerstvení pro kluky zajistím.
Platí pro všechny kluky 2005 a 2006 + 4 noví spoluhráči z 2004. :)
Důležitost: vysoká
Trénink
26. 6. 2020 16:30 – 18:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
24. 6. 2020 16:30 – 18:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
22. 6. 2020 16:30 – 18:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
PU - Velká Polom
20. 6. 2020 14:00 – 15:30 | Hřiště Vřesina |
Přátelské utkání mladšího dorostu s Polomí.
Sraz: 13:15 v šatně !!!
Nominace: všichni hráči 2005 + Zvonek, Motyčka, Horáček a Vaňo, z 2006 pak Havelka, Špalek a Filip
Důležitost: střední
Trénink
19. 6. 2020 16:30 – 18:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
17. 6. 2020 16:30 – 18:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
15. 6. 2020 16:30 – 18:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
12. 6. 2020 16:30 – 18:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
10. 6. 2020 16:30 – 18:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
8. 6. 2020 16:30 – 18:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Turnaj v NHL na PS
7. 6. 2020 13:00 – 18:00 | Hospoda u Vincy |
Přesouvám turnaj na toto datum s ohledem na sehrání přátelského utkání ml. dorostu s Polomí...
Všichni přijďte na čas!!! Ať včas začneme, není to otázka hodiny ;)
Důležitost: vysoká
Trénink
5. 6. 2020 16:30 – 18:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
3. 6. 2020 16:30 – 18:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
1. 6. 2020 16:30 – 18:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
fotbal v Krpoli
29. 5. 2020 16:45 – 18:30 | Hřiště Sokol Kráné Pole |
Sehrání tréninkového zaápasu/turnaje s končícími žáky z Krpole.
Sraz v 16:45 na hřišti v Krásném Poli !!!
Sebou věci jako na trénink + chrániče, štulpny a rozlišováky vám vemu
z 2006 dojdou Godfryd, Špalek a Havelka
Důležitost: střední
Trénink
27. 5. 2020 16:30 – 18:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
25. 5. 2020 16:30 – 18:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
22. 5. 2020 16:30 – 18:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
20. 5. 2020 16:30 – 18:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
18. 5. 2020 16:30 – 18:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
12. 5. 2020 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
12. 5. 2020 15:30 – 17:00 | Hřiště Vřesina |
Trénink za specifických hygienických podmínek
- bez použití šaten a sprch
- vlastní láhev s pitím
- trénink ve skupinách s minimálními rozestupy 2m
- nejlépe sebou šátky či nákrčníky pro případ náhodného kontaktu
Důležitost: střední
Trénink
7. 5. 2020 15:30 – 17:00 | Hřiště Vřesina |
Trénink za specifických hygienických podmínek
- bez použití šaten a sprch
- vlastní láhev s pitím
- trénink ve skupinách s minimálními rozestupy 2m
- nejlépe sebou šátky či nákrčníky pro případ náhodného kontaktu
Důležitost: střední
Trénink
5. 5. 2020 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
5. 5. 2020 15:30 – 17:00 | Hřiště Vřesina |
Trénink za specifických hygienických podmínek
- bez použití šaten a sprch
- vlastní láhev s pitím
- trénink ve skupinách s minimálními rozestupy 2m
- nejlépe sebou šátky či nákrčníky pro případ náhodného kontaktu
Důležitost: střední
Trénink
30. 4. 2020 15:30 – 17:00 | Hřiště Vřesina |
Trénink za specifických hygienických podmínek
- bez použití šaten a sprch
- vlastní láhev s pitím
- trénink ve skupinách s minimálními rozestupy 2m
- nejlépe sebou šátky či nákrčníky pro případ náhodného kontaktu
Důležitost: střední
Trénink
28. 4. 2020 15:30 – 17:00 | Hřiště Vřesina |
Trénink za specifických hygienických podmínek
- bez použití šaten a sprch
- vlastní láhev s pitím
- trénink ve skupinách s minimálními rozestupy 2m
- nejlépe sebou šátky či nákrčníky pro případ náhodného kontaktu
Důležitost: střední
Trénink
31. 3. 2020 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
24. 3. 2020 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
19. 3. 2020 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
17. 3. 2020 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
12. 3. 2020 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
10. 3. 2020 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
MFK Frýdek-Místek - FC Vřesina
8. 3. 2020 13:00 | Stadion Stovky - F-M |
Přípravný zápas se staršími žáky Frýdku-Místku...
Sraz: 12 hod na stadionu Stovky ve Frýdku
Důležitost: vysoká
Trénink
5. 3. 2020 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
3. 3. 2020 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
FINÁLE KZL
29. 2. 2020 13:30 – 18:30 | Sportovní hala Brušperk |
Sraz: 12:50 v hale v Brušperku!!!
Nominace bude doplněna...
Soupeři: Staříč, Horní Suchá, Hrabová, Kunín???, Třebovice
Důležitost: vysoká
Trénink
28. 2. 2020 17:00 – 19:00 | Tělocvična Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
27. 2. 2020 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
PU - Velká Polom
22. 2. 2020 14:00 | UT Vřesina |
Přípravné utkání s Kravařemi
Sraz: 13:30
Důležitost: vysoká
Trénink
21. 2. 2020 17:00 – 19:00 | Tělocvična Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
20. 2. 2020 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
4. kolo KZL
16. 2. 2020 15:00 – 20:00 | Sportovní hala Brušperk |
Sraz: 14:20 v Brušperku!!!
Soupeři: Příbor, Kunín, Lubina, Horní Suchá
Nominace: Dunaj - Filip, Tobola, Rašner, Lamplota, Martiník, Havelka, Indra, Godfryd, Larysz, Lipský
V nominaci jsem přihlížel také k tomu, že hned v pondělí hrajeme s Polomí na UT zápas. Proto nás teď pojede víc.
Důležitost: vysoká
Trénink
14. 2. 2020 17:00 – 19:00 | Tělocvična Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
13. 2. 2020 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Soustředění
9. 2. 2020 | Valašské Meziříčí |
Konec akce přibližně mezi 9. a 10. hodinou ranní.
Důležitost: vysoká
Soustředění
Trénink
7. 2. 2020 17:00 – 19:00 | Tělocvična Poruba |
Důležitost: střední
Soustředění
Soustředění
6. 2. 2020 13:00 | Valašské Meziříčí |
Důležitost: vysoká
Trénink
31. 1. 2020 17:00 – 19:00 | Tělocvična Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
28. 1. 2020 17:00 – 18:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
27. 1. 2020 16:30 – 17:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
24. 1. 2020 17:00 – 19:00 | Tělocvična Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
21. 1. 2020 17:00 – 18:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
20. 1. 2020 16:30 – 17:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
17. 1. 2020 17:00 – 19:00 | Tělocvična Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
14. 1. 2020 17:00 – 18:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
13. 1. 2020 16:30 – 17:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
3. kolo KZL
12. 1. 2020 15:00 – 20:00 | Sportovní hala Brušperk |
Sraz: 14:20 v Brušperku!!!
Soupeři: Fryčovice, Horní Suchá, Libhošť, Hukvaldy, Kunín
Nominace: Dunaj, Lamplota, Larysz, Bartusek, Pernica, Godfryd, Havelka, Martiník, Tobola???
Důležitost: vysoká
Halový turnaj v Bílovci
11. 1. 2020 9:00 – 14:00 | Sportovní hala při ZŠ Komenského v Bílovci |
Halový turnaj v krásném prostředí veliké haly v Bílovci.
Sraz: 8:45 - Sportovní hala Bílovec, Komenského 3 !!!
Přihlášené týmy: ŠSK Bílovec 2x, Velká Polom, Klimkovice, FC Vřesina, Fotbal Fulnek bude postupně aktualizováno.
Nominace: Dunaj, Larysz, Rašner, Špalek, Indra, Třešňák, Havelka, Godfryd, Filip, Martiník
Důležitost: vysoká
Trénink
10. 1. 2020 17:00 – 19:00 | Tělocvična Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
7. 1. 2020 17:00 – 18:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
6. 1. 2020 16:30 – 17:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
20. 12. 2019 17:00 – 19:00 | Obchodní akademie Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
17. 12. 2019 17:00 – 18:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
16. 12. 2019 16:30 – 17:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
KZL - 2. kolo
15. 12. 2019 13:30 – 19:30 | Raškovice |
Sraz: 12:50 na místě !!!
Soupeři: Raškovice, FC Kozlovice, Třebovice, Staré Město, Baška
Důležitost: vysoká
Trénink
13. 12. 2019 17:00 – 19:00 | Obchodní akademie Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
10. 12. 2019 17:00 – 18:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
9. 12. 2019 16:30 – 17:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
6. 12. 2019 17:00 – 19:00 | Obchodní akademie Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
3. 12. 2019 17:00 – 18:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
2. 12. 2019 16:30 – 17:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
29. 11. 2019 17:00 – 19:00 | Obchodní akademie Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
26. 11. 2019 17:00 – 18:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
25. 11. 2019 16:30 – 17:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
22. 11. 2019 17:00 – 19:00 | Obchodní akademie Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
19. 11. 2019 17:00 – 18:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
18. 11. 2019 16:30 – 17:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
KZL - 1. kolo
17. 11. 2019 13:30 – 19:30 | Sportovní hala Brušperk |
Sraz na místě ve 12:50!!!
Soupeři: FC Kozlovice, Hukvaldy, Frenštát, Poruba, Kravaře
Předběžná nominace: Dunaj, Rašner, Špalek, Lamplota, Larysz, Godfryd, Havelka, Filip, Indra???, Martiník??? Třešňák???
Důležitost: vysoká
Trénink
15. 11. 2019 17:00 – 19:00 | Obchodní akademie Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
12. 11. 2019 17:00 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
11. 11. 2019 16:30 – 17:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
8. 11. 2019 17:00 – 19:00 | Obchodní akademie Poruba |
Důležitost: střední
FCB U15 - FC Chelsea
5. 11. 2019 16:00 | ZŠ Šoupala |
Důležitost: střední
Trénink
4. 11. 2019 16:30 – 17:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
MFK Karviná B - FC Vřesina
3. 11. 2019 9:00 | Karviná |
Mistrovské utkání krajského přeboru...
Sraz: 6:50!!!
Nominace nejpozději v pátek 1.11.
Důležitost: vysoká
Trénink
31. 10. 2019 16:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
29. 10. 2019 16:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
28. 10. 2019 16:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
FC Vřesina - Jiskra Rýmařov
26. 10. 2019 12:00 | Hřiště Vřesina |
Mistrovské utkání krajského přeboru...
Sraz: 11:00 !!!
Nominace nejpozději v pátek 25.10.
Důležitost: vysoká
Trénink
24. 10. 2019 16:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
22. 10. 2019 16:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
FK Nový Jičín - FC Vřesina
20. 10. 2019 9:00 | Stadion v Nové Jičíně |
Mistrovské utkání krajského přeboru...
Sraz: 6:50!!!
Nominace: Dunaj, Lamplota, Rašner, Špalek, Pernica, Bartusek, Larysz, Indra, Havelka, Filip, Feranec, Martiník, Godfryd, Lipský, Trnka, Trávníček
Důležitost: vysoká
Trénink
17. 10. 2019 16:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
15. 10. 2019 16:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
14. 10. 2019 16:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
FC Vřesina - TJ DEPOS Horní Suchá
12. 10. 2019 13:00 | Hřiště Vřesina |
Mistrovské utkání krajského přeboru...
Sraz: 12:00!!!
Nominace: Dunaj, Trávníček, Rašner, Lamplota, Špalek, Bartusek, Pernica, Havelka, Larysz, Indra, Filip, Godfryd, Martiník, Lipský, Trnka
Důležitost: vysoká
Trénink
10. 10. 2019 16:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
Trénink
MFK Vítkovice - FC Vřesina
5. 10. 2019 14:30 | Bude upřesněno... |
Mistrovské utkání krajského přeboru...
Sraz bude na místě zápasu (upřesním)... ve 13:30!!!
Nominace nejpozději v pátek 4.10.
Důležitost: vysoká
Trénink
Trénink
Trénink
MFK Havířov - FC Vřesina
28. 9. 2019 9:00 | Stadion MFK Havířov |
Mistrovské utkání krajského přeboru...
Sraz: 6:50!!!
Nominace nejpozději v pátek 27.9.
Důležitost: vysoká
Trénink
Trénink
Trénink
FC Vřesina - Juventus Bruntál
21. 9. 2019 14:00 | Hřiště Vřesina |
Mistrovské utkání krajského přeboru...
Sraz: 13:00!!!
Nominace nejpozději v pátek 20.9.
Důležitost: vysoká
Trénink
Trénink
Trénink
FC Kopřivnice - FC Vřesina
14. 9. 2019 9:00 | Kopřivnice |
Mistrovské utkání krajského přeboru...
Sraz: 6:50!!!
Nominace nejpozději v pátek 13.9.
Důležitost: vysoká
Trénink
Trénink
Trénink
FC Vřesina - SK Brušperk
7. 9. 2019 14:00 | Hřiště Vřesina |
Mistrovské utkání krajského přeboru.
Sraz 13:00!!!
Nominace nejpozději v pátek 6.9.
Důležitost: vysoká
Trénink
FC Vřesina - Sokol Kobeřice
4. 9. 2019 17:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: vysoká
Trénink
Trénink
FK Krnov - FC Vřesina
31. 8. 2019 10:00 | Krnov |
Důležitost: vysoká
Trénink
29. 8. 2019 16:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Slávia Opava - FC Vřesina
28. 8. 2019 17:00 | Opava |
Mistrovské utkání krajského přeboru.
Sraz: 13:50!!! Ve 14 hod odjíždí autobus.
Nominace nejpozději v úterý 27.8.
Důležitost: vysoká
Trénink
27. 8. 2019 16:00 – | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
26. 8. 2019 16:00 – | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
FC Vřesina - FK Spartak Jablunkov
24. 8. 2019 15:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: vysoká
Trénink
22. 8. 2019 10:00 – 12:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Tréninkové utkání s dorostem
21. 8. 2019 18:00 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
20. 8. 2019 10:00 – 12:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
19. 8. 2019 10:00 – 12:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
15. 8. 2019 10:00 – 12:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
13. 8. 2019 10:00 – 12:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
12. 8. 2019 10:00 – 12:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
PU Velká Polom
11. 8. 2019 10:00 | Hřiště v Polomi |
Důležitost: vysoká
Trénink
8. 8. 2019 10:00 – 12:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
6. 8. 2019 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
5. 8. 2019 10:00 – 12:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
PU - Frenštát
3. 8. 2019 17:00 | Hřiště Vřesina |
Přípravné utkání.
Sraz: 16:00 na hřišti.
Nominace bude doplněna později...
Důležitost: vysoká
Trénink
1. 8. 2019 10:00 – 12:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
30. 7. 2019 10:00 – 12:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
29. 7. 2019 10:00 – 12:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
25. 7. 2019 10:00 – 12:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
23. 7. 2019 10:00 – 12:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
22. 7. 2019 10:00 – 12:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
18. 7. 2019 10:00 – 12:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
16. 7. 2019 10:00 – 12:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Zahájení letní přípravy na sezónu 2019/20
Trénink
13. 6. 2019 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
11. 6. 2019 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
10. 6. 2019 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
ZAKONČENÍ SEZÓNY!!!
8. 6. 2019 15:00 | Hřiště Vřesina |
Rád bych všechny pozval na zakončení sezóny 2018/19, které se bude konat doufejme za krásného počasí na lavičkách u ohniště.
Hřiště je k dispozici do 16:30, takže jej využijeme, poté bude pro kluky přichystáno nějaké občertvení a cca od 19:30 by bylo na programu malé ohlédnutí za touto úspěšnou sezónou.
Důležitost: střední
Trénink
6. 6. 2019 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
4. 6. 2019 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
3. 6. 2019 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
FC Vřesina - TJ UNIE Hlubina
1. 6. 2019 15:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: vysoká
Trénink
30. 5. 2019 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
28. 5. 2019 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
27. 5. 2019 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Svinov - FC Vřesina
26. 5. 2019 10:00 | Hřiště Svinov |
Mistrovské utkání krajské soutěže. Sraz: 9:00 ve Svinově na hřišti!! Nominace: Dunaj, Lamplota, Černý, Rašner, Bartusek, Indra, Vaňo, Švrlanský, Špalek, Godfryd V., Ulrich, Zvonek, Larysz, Třešňák, Martiník
Důležitost: vysoká
Trénink
23. 5. 2019 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
21. 5. 2019 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
20. 5. 2019 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
FC Vřesina - FK Stará Bělá
18. 5. 2019 15:00 | Hřiště Vřesina |
Mistrovské utkání krajské soutěže. Sraz: 14:00!!!
Nominace: Godfryd, Lamplota, Černý, Volný, Švancara, Larysz, Vaňo, Švrlanský, Rašner, Ulrich, Zvonek, Indra, Špalek, Godfryd V., Řeháček, Martiník
Důležitost: vysoká
Trénink
16. 5. 2019 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
14. 5. 2019 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
13. 5. 2019 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
FC Vřesina - FC Kozlovice
11. 5. 2019 14:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: vysoká
Trénink
9. 5. 2019 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
FC Odra Petřkovice - FC Vřesina
8. 5. 2019 9:00 | Petřkovice |
Důležitost: vysoká
Trénink
7. 5. 2019 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
6. 5. 2019 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
2. 5. 2019 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
30. 4. 2019 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
29. 4. 2019 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
FC Vřesina - Beskyd Frenštát p. R.
27. 4. 2019 14:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: vysoká
Trénink
25. 4. 2019 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
23. 4. 2019 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
22. 4. 2019 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
1.BFK Frýdlant n.O - FC Vřesina
20. 4. 2019 9:00 | Frýdlant UT |
Důležitost: vysoká
Trénink
18. 4. 2019 9:00 – | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
16. 4. 2019 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
15. 4. 2019 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
FC Vřesina - Sokol Fryčovice
13. 4. 2019 14:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: vysoká
1.FC Poruba - FC Vřesina
6. 4. 2019 10:00 | Hřiště v Porubě |
Důležitost: vysoká
Ludgeřovice - FC Vřesina
30. 3. 2019 9:00 | Ludgeřovice |
Důležitost: vysoká
Trénink
28. 3. 2019 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
26. 3. 2019 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
25. 3. 2019 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Fencor Hlubina cup 2019
24. 3. 2019 9:00 – 16:00 | UT Hlubina |
Turnaj osmi týmů hraný na dvě skupiny. Hraje se na šíři hřiště 6 na 6 1x30 minut.
Sraz: 8:20 na UT Hlubina!!!Nominace (předběžná): Dunaj-Lamplota, Bartusek, Vaňo, Řeháček, Třešňák, Godfryd V., Švrlanský, Ulrich, Pokorný, Špalek, Martiník.
Soupeři ve skupině: Petřkovice (9:00), Hlubina (10:20), TJ Kelč (11:40) Poté play off...Důležitost: vysoká
Trénink
21. 3. 2019 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
19. 3. 2019 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink (2004)
18. 3. 2019 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Tréninkový zápas FC Vřesina (2005/06) - Slávia Třebovice
SK Brušperk - FC Vřesina - Přípravný zápas
16. 3. 2019 9:30 | UT Brušperk |
Důležitost: vysoká
PU TJ Unie Hlubina - FC Vřesina
14. 3. 2019 16:00 | UT Hlubina |
Přátelské utkání.
Sraz: 15:40 na Hlubině.
Nominace bude upřesněna.
Důležitost: vysoká
Trénink
12. 3. 2019 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
11. 3. 2019 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Fitness trénink (2004)
9. 3. 2019 10:00 | Respekt klub Poruba |
Trénink v posilovně pod dohledem odborníka. S sebou pití, oblečení a obuv jako do tělocvičny a ručník!
Trénink je pro kluky ročníku 2004.
Sraz 9:50 na místě.
Důležitost: vysoká
Trénink
7. 3. 2019 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
5. 3. 2019 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
4. 3. 2019 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Finále KZL !!!
2. 3. 2019 13:30 – 18:30 | Sportovní hala Brušperk |
Sraz: 12:50 v Brušperku.
Soupeři: Brušperk, kozlovice, Havířov, Staříč, Frenštát.
Nominace: Godfryd, Černý, Volný, Rašner, Švancara, Zvonek, Švrlanský, Godfryd V., Ulrich, Larysz
Důležitost: vysoká
Trénink
28. 2. 2019 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
25. 2. 2019 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
22. 2. 2019 17:00 – 19:00 | Tělocvična Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
21. 2. 2019 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
18. 2. 2019 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
KZL - 4. kolo, VŘESINA B (2004)
16. 2. 2019 13:30 – 18:30 | Sportovní hala Brušperk |
Sraz: 12:50 v Brušperku.
Nominace: Dunaj - Černý, Godfryd J., Zvonek, Ulrich, Řeháček, Volný, Špalek, Rašner.
Soupeři:
Baška, Frenštát, Hrabová, Vlčovice, Kunín
Důležitost: vysoká
Trénink
15. 2. 2019 17:00 – 19:00 | Tělocvična Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
14. 2. 2019 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
11. 2. 2019 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
8. 2. 2019 17:00 – 19:00 | Tělocvična Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
7. 2. 2019 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
4. 2. 2019 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
KZL - 4. kolo, VŘESINA A (2005/6)
2. 2. 2019 13:30 – 18:30 | Raškovice |
Soupeři:
Václavovice, Havířov, Kozlovice, Staré Město, Raškovice
Důležitost: vysoká
Trénink
1. 2. 2019 17:00 – 19:00 | Tělocvična Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
30. 1. 2019 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink SPOLEČNÝ!!!
29. 1. 2019 17:00 – 18:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Přípravné utkání FC Vřesina - SK Brušperk
26. 1. 2019 14:30 – 16:00 | UT Vřesina |
Důležitost: vysoká
Trénink
25. 1. 2019 17:00 – 19:00 | Tělocvična Poruba |
Důležitost: střední
Trénink 2004
22. 1. 2019 17:00 – 18:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink (2005+6)
21. 1. 2019 16:30 – 17:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
KZL - 3. kolo, VŘESINA A (2005/6)
20. 1. 2019 15:30 – 20:30 | Sportovní hala Brušperk |
Soupeři:
Brušperk, Kozlovice, Frenštát, Poruba, Hrabová
Nominace bude doplněna...
Důležitost: vysoká
Trénink
18. 1. 2019 17:00 – 19:00 | Tělocvična Poruba |
Důležitost: střední
Trénink 2004
15. 1. 2019 17:00 – 18:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink (2005+6)
14. 1. 2019 16:30 – 17:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
KZL - 3. kolo, VŘESINA B (2004)
13. 1. 2019 13:30 – 18:30 | Raškovice |
Soupeři:
Staré město, Frýdlant, Staříč, Baška, Raškovice
Nominace bude doplněna...
Důležitost: vysoká
Trénink
11. 1. 2019 17:00 – 19:00 | Tělocvična Poruba |
Důležitost: střední
Trénink 2004
8. 1. 2019 17:00 – 18:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink (2005+6)
7. 1. 2019 16:30 – 17:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
4. 1. 2019 17:00 – 19:00 | Tělocvična Poruba |
Důležitost: střední
Převánoční posezení u Vinci.
23. 12. 2018 14:00 | Hospoda na hřišti. |
Naplánovali jsme s Vincou menší posezení, doufám, že všichni dorazíte, klidně i s rodiči, dáme pizzu, donesu nějaké magnetické fotbálky a další stolní hry a užijem si poslední adventní neděli spolu :)
Důležitost: vysoká
KZL - 2. kolo, VŘESINA A (2005/6)
22. 12. 2018 14:00 – 19:00 | Sportovní hala Brušperk |
Soupeři:
Staré Město, Baška, Brušperk, Vlčovice, Kunín
Nominace: Godfryd J., Bartusek, Lamplota, Rasner, Indra, Godfryd V., Švrlansky, Larysz, Třešňák, MartiníkDůležitost: vysoká
Trénink (2004+2005)
21. 12. 2018 17:00 – 19:00 | Obchodní akademie Poruba |
Společný trénink pro všechny starší žáky.
Důležitost: střední
Trénink 2004
18. 12. 2018 17:00 – 18:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink (2005+2006)
17. 12. 2018 16:30 – 17:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink (2004+2005)
14. 12. 2018 17:00 – 19:00 | Obchodní akademie Poruba |
Společný trénink pro všechny starší žáky.
Důležitost: střední
KZL - 2. kolo, VŘESINA B (2004)
8. 12. 2018 13:30 – 18:30 | Sportovní hala Brušperk |
Sraz: 12:50 v Brušperku!!!
Soupeři:
Frýdlant, Václavovice, Kozlovice, Fryčovice, Frenštát
Nominace: Dunaj, Godfryd J., Vaňo, Švancara, Švrlanský, Černý, Ulrich, Zvonek, Volný
Důležitost: vysoká
Trénink (2004+2005)
7. 12. 2018 17:00 – 19:00 | Obchodní akademie Poruba |
Společný trénink pro všechny starší žáky.
Důležitost: střední
Trénink 2004
4. 12. 2018 17:00 – 18:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink (2005+2006)
3. 12. 2018 16:30 – 17:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink (2004+2005)
30. 11. 2018 17:00 – 19:00 | Obchodní akademie Poruba |
Společný trénink pro všechny starší žáky.
Důležitost: střední
Trénink 2004
27. 11. 2018 17:00 – 18:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink (2005+2006)
26. 11. 2018 16:30 – 17:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
KZL - 1. kolo, VŘESINA A (2005/6)
25. 11. 2018 13:30 – 18:30 | Sportovní hala Brušperk |
Sraz: 12:55 v hale v Brušperku!
Soupeři:
Fryčovice, Staříč, Frenštát, Hrabová, Kunín
Nominace: Dunaj, Rašner,, Bartusek, Indra, Godfryd V., Larysz, Švrlanský, Lisník., Třešňák, Martiník
Důležitost: vysoká
KZL - 1. kolo, VŘESINA B (2004)
24. 11. 2018 13:30 – 18:30 | Sportovní hala Brušperk |
Sraz: 12:55 v hale v Brušperku!
Soupeři:
Brušperk, Kozlovice, Hlubina, Poruba, Vlčovice
Nominace: Godfryd J., Černý, Volný, Ulrich, Řeháček, Zvonek, Švancara, Vaňo, Pokorný
Důležitost: vysoká
Trénink (2004+2005)
23. 11. 2018 17:00 – 19:00 | Obchodní akademie Poruba |
Společný trénink pro všechny starší žáky.
Důležitost: střední
Trénink 2004
20. 11. 2018 17:00 – 18:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink (2005+2006)
19. 11. 2018 16:30 – 17:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink (2004+2005)
16. 11. 2018 17:00 – 19:00 | Obchodní akademie Poruba |
Společný trénink pro všechny starší žáky.
Důležitost: střední
Trénink 2004
13. 11. 2018 17:00 – 18:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink (2005+2006)
12. 11. 2018 16:30 – 17:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
8. 11. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
6. 11. 2018 17:00 – 18:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink (2005+2006)
5. 11. 2018 16:30 – 17:30 | Tělocvična Vřesina |
Trénink pro ročníky 2005 a 2006.
Důležitost: střední
Trénink
1. 11. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
30. 10. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
FC Vřesina - FC Odra Petřkovice
27. 10. 2018 12:00 | Hřiště Vřesina |
Mistrovské utkání krajské soutěže.
Sraz: 11:00
Důležitost: vysoká
Trénink
25. 10. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
23. 10. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
22. 10. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
TJ Unie Hlubina - FC Vřesina
20. 10. 2018 10:30 | Hlubina |
Mistrovské utkání krajské soutěže.
Sraz na místě v 9:30!!!
Důležitost: vysoká
Trénink
18. 10. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
16. 10. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
15. 10. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Kozlovice - FC Vřesina
14. 10. 2018 12:45 | Kozlovice |
Mistrovské utkání krajské soutěže.
Sraz: 9:20 !!!
Nominace: Dunaj, Godfryd, Lamplota, Černý, Volný, Ulrich, Pokorný, Rašner, Vaňo, Švrlanský, Zvonek, Godfryd V., Martiník, Řeháček, Larysz, Švancara
Důležitost: vysoká
Trénink
11. 10. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
9. 10. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
8. 10. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
FC Vřesina - Studénka
6. 10. 2018 13:00 | Hřiště Vřesina |
Mistrovské utkání krajské soutěže.
Sraz: 12:00
Důležitost: vysoká
Trénink
4. 10. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
2. 10. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
1. 10. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Beskyd Frenštát p. Radh. - FC Vřesina
30. 9. 2018 10:30 | Frenštát pod Radhoštěm |
Mistrovské utkání krajské soutěže.
Sraz: 7:50, autobus odjíždí v 8:00!!!
Nominace: Godfryd, Dunaj - Rašner, Ulrich, Volný, Černý, Švancara, Švrlanský, Řeháček, Pokorný, Zvonek, Godfryd V., Lamplota, Bartusek, Vaňo, Martiník, Lisník
Důležitost: vysoká
Trénink
27. 9. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
FC Vřesina - Ludgeřovice
26. 9. 2018 16:45 | Upřesním !!!! |
Mistrovské utkání krajské soutěže.
Důležitost: vysoká
Trénink
25. 9. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
24. 9. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
FC Vřesina - 1. BFK Frýdlant n. O.
22. 9. 2018 14:00 | Hřiště Vřesina |
Mistrovské utkání krajské soutěže.
Sraz: 13:00
Důležitost: vysoká
Trénink
20. 9. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
18. 9. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
17. 9. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Fryčovice - FC Vřesina
15. 9. 2018 9:00 | Fryčovice |
Mistrovské utkání krajské soutěže.
Sraz: 7:20 ve Vřesině !!!
Nominace: Lisník, Třešňák??? Zbytek bude informován po zápase v Bělé.
Důležitost: vysoká
Stará Bělá - FC Vřesina
13. 9. 2018 17:00 | Stará Bělá |
Mistrosvké utkání krajské soutěže
Sraz: Autobus odjíždí ve 14 hodin!!! Kdo potřebuje omluvenku do školy, tomu ji dám.
Pokud někdo pojede po vlastní ose, tak sraz v 16 hod v Bělé!!! - ale chci o tom vědět, ať autobus nečeká!
Předběžná nominace (může se změnit): Godfryd J., Dunaj, Ulrich, Volný, Černý, Rašner, Řeháček, Švrlanský, Pokorný, Švancara, Zvonek, Martiník K., Vaňo, Lamplota, Bartusek, Godfryd V., Filip
Důležitost: vysoká
Trénink
11. 9. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
10. 9. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
FC Vřesina - 1. FC Poruba
8. 9. 2018 14:00 | Hřiště Vřesina |
Mistrovské utkání krajské soutěže.
Sraz: 13:00
Nominace: Godfryd J., Dunaj, Lamplota, Černý, Vaňo, Bartusek, Pokorný, Švrlanský, Indra, Švancara, Zvonek, Martiník, Volný, Rašner, Lisník, Rajča, Ulrich, Godfryd V.
Důležitost: vysoká
Trénink
6. 9. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
FC Vřesina - Svinov
5. 9. 2018 17:00 | Hřiště Vřesina |
Mistrovské utkání krajské soutěže.
Důležitost: vysoká
Trénink
4. 9. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
3. 9. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
30. 8. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
28. 8. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
27. 8. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
24. 8. 2018 10:00 – 12:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
22. 8. 2018 10:00 – 12:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
20. 8. 2018 10:00 – 12:00 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
17. 8. 2018 10:00 – 12:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Zápas s dorostem
15. 8. 2018 18:00 | UT Vřesina |
Sraz: 17:00 !!!- nominováni jsou všichni starší žáci + Filip a Feranec z mladších.
Důležitost: vysoká
Trénink
13. 8. 2018 10:00 – 12:00 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
10. 8. 2018 10:00 – 12:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
8. 8. 2018 10:00 – 12:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
6. 8. 2018 10:00 – 12:00 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
FC Vřesina - FC Ostrava-Jih
5. 8. 2018 15:00 | Hřiště - Vřesina |
Přátelské utkání.
Důležitost: vysoká
Trénink
3. 8. 2018 10:00 – 12:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
1. 8. 2018 10:00 – 12:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
30. 7. 2018 10:00 – 12:00 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
27. 7. 2018 10:00 – 12:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
25. 7. 2018 10:00 – 12:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
23. 7. 2018 10:00 – 12:00 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
20. 7. 2018 10:00 – 12:00 | Hřiště Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
18. 7. 2018 10:00 – 12:00 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
16. 7. 2018 10:00 – 12:00 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trenink, utkani se starsimi zaky
19. 6. 2018 16:00 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
14. 6. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
12. 6. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
7. 6. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
5. 6. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
ZAKONČENÍ SEZÓNY!!!
2. 6. 2018 17:00 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: vysoká
FC Vřesina - Darkovičky
2. 6. 2018 13:30 | Hřiště - Vřesina |
Mistrovské utkání krajské soutěže.
Sraz: 12:30
Nominace:
Důležitost: vysoká
Laser Game
1. 6. 2018 19:20 – 20:20 | Novoveská 9, Ostrava – Mariánské Hory |
Laser Game pro kluky jako poděkování za výkony během celé sezóny.
Aréna je pouze naše na celou hodinu, prosím dorazte tak, abychom mohli opravdu začít v 19:20 !!! V případě potřeby mohu nějaké kluky naložit do auta.
Pro nás dospělé je k dispozici bar s možností občerstvení.
Důležitost: vysoká
Trénink
31. 5. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
29. 5. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
28. 5. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
TJ Unie Hlubina - FC Vřesina
26. 5. 2018 10:45 | Hřiště na Hlubině |
Mistrovské utkání krajské soutěže.
Sraz na Hlubině v 10:00!!!
Nominace: Dunaj, Trávníček, Lamplota, Bartusek, Rašner, Filip, Feranec, Larysz, Godfryd, Lipský, Indra, Třešňák, Martiník K., Staněk
Důležitost: vysoká
Trénink
24. 5. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
22. 5. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
21. 5. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
FC Vřesina - Ludgeřovice
19. 5. 2018 13:30 | Hřiště - Vřesina |
Mistrovské utkání krajské soutěže.
Sraz: 12:30.
Nominace:Stanek, Lamplota, Bartusek, Rasner, Feranec, Larysz, Godfryd, Filip, Lipsky, Martinik, Pernica, Kasa, Indra, Tresnak
Důležitost: vysoká
Trénink
17. 5. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
15. 5. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
14. 5. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Sokol Fryčovice - FC Vřesina
12. 5. 2018 10:45 | Hřiště - Vřesina |
Mistrovské utkání krajské soutěže.
Sraz: 7:25!!! Autobus odjíždí 7:30.
Nominace: Staněk, Lamplota, Bartusek, Rašner, Godfryd, Larysz, Filip, Feranec, Lipský, Martiník, Indra, Třešňák
Důležitost: vysoká
Trénink
10. 5. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
FC Vřesina - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
5. 5. 2018 13:00 | Hřiště - Vřesina |
Mistrovské utkání krajské soutěže
Sraz: 12:00
Nominace: Stanek, Lamplota, Rasner, Travnicek, Indra, Godfryd, Larysz, Filip, Pernica, Lipsky, Feranec
Důležitost: vysoká
Trénink
3. 5. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
1. 5. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
30. 4. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Beskyd Frenštát pod Radhoštěm - FC Vřesina
28. 4. 2018 14:15 | Frenštát pod Radhoštěm |
Mistrovské utkání krajské soutěže.
Sraz: 10:10!!! Autobus odjíždí 10:15 (čekáme na tramvaj)
Nominace:
Důležitost: vysoká
Trénink
26. 4. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
24. 4. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
23. 4. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
FC Vřesina - Heřmanice
21. 4. 2018 12:30 | Hřiště - Vřesina |
Mistrovské utkání krajské soutěže.
Sraz: 11:30
Nominace:
Důležitost: vysoká
Trénink
19. 4. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
17. 4. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
16. 4. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
FC Kozlovice - FC Vřesina
15. 4. 2018 12:30 | Kozlovice |
Mistrovské utkání krajské soutěže.
Sraz ve Vřesine 10:40!!!
Autobus odjíždí 10:45 (počkáme na tramvaj)
Nominace:Dunaj, Rasner, Lamplota, Bartusek, Indra, Travnicek, Larysz, Godfryd, Filip, Martinik K., Stanek, Feranec
Důležitost: vysoká
Trénink
12. 4. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
10. 4. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
9. 4. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
FC Vřesina - Svinov
7. 4. 2018 12:00 | Hřiště - Vřesina |
Mistrovské utkání krajské soutěže.
Sraz: 11:00
Nominace: Dunaj, Lamplota, Rašner, Trávníček, Bartusek, Filip, Godfryd, Larysz, Třešňák, Martiník K., Kaša, Lipský, Rajča, Staněk
Důležitost: vysoká
Trénink
5. 4. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
3. 4. 2018 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
29. 3. 2018 9:00 – 10:30 | UT-Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
27. 3. 2018 16:00 – 17:30 | UT-Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
22. 3. 2018 16:00 – 17:30 | UT-Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
20. 3. 2018 16:00 – 17:30 | UT-Vřesina |
Důležitost: střední
Dobrovolný trénink se staršími žáky
13. 3. 2018 16:00 – 17:30 | UT-Vřesina |
Důležitost: malá
Finále KZL
11. 3. 2018 8:00 – 14:00 | Sportovní hala Brušperk |
Finálový turnaj KZL 2017/18.
Sraz: 7:20 v hale v Brušperku!!!
Předběžná nominace: Kresta - Rašner, Staněk, Lamplota, ?Indra?, Godfryd, Martiník K., Třešňák, Lipský, ?Larysz?
Předběžný los základní skupiny:
FC Vřesina, MFK F-M, Krnov, MFK Havířov
Důležitost: vysoká
Pohár OZL
10. 3. 2018 13:45 | UT na ulici Krasnoarmějců - Ostrava-Jih |
Utkání o celkové 3. místo poháru OZL proti Krásnému Poli.
Sraz: 13:00 v místě konání!!
Předběžná nominace: Kresta - Rašner, Staněk, Lamplota, Indra, Lipský, Godfryd, Třešňák, Martiník K., Filip, Pernica, ?Larysz?
Důležitost: vysoká
Trénink
8. 3. 2018 16:00 – 17:30 | UT-Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
6. 3. 2018 16:00 – 17:30 | UT-Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
5. 3. 2018 16:00 – 17:00 | ZŠ Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
28. 2. 2018 17:00 – 18:00 | ZŠ Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
27. 2. 2018 18:00 – 19:30 | ZŠ Štúra - Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
26. 2. 2018 16:00 – 17:00 | ZŠ Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
21. 2. 2018 17:00 – 18:00 | ZŠ Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
20. 2. 2018 18:00 – 19:30 | ZŠ Štúra - Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
19. 2. 2018 16:00 – 17:00 | ZŠ Vřesina |
Důležitost: střední
KZL 2017/18
18. 2. 2018 13:30 – 18:30 | Brušperk |
Čtvrtý kvalifikační turnaj KZL.
Sraz 12:50 v hale v Brušperku!!!
Nominace: Kresta, Indra, Rašner, Trávníček, Staněk, Larysz, Godfryd, Martiník K., Trešňák, Lipský
Soupeři: Vítkovice, MFK F-M, Horní Suchá, Kozlovice, Štramberk
Důležitost: vysoká
Pohár OZL: FC Vřesina - Sokol Václavovice
17. 2. 2018 9:45 – 11:00 | Hala Trojhalí Karolina |
4. zápas základní skupiny A.
Sraz 9:10 na místě.
Nominace: Kresta, M. Martiník, Rašner, Trávníček, Staněk, Rajča, Martiník K., Lipský, Larysz, Třešňák
Důležitost: vysoká
Trénink
14. 2. 2018 17:00 – 18:00 | ZŠ Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
13. 2. 2018 18:00 – 19:30 | ZŠ Štúra - Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
12. 2. 2018 16:00 – 17:00 | ZŠ Vřesina |
Důležitost: střední
Pohár OZL: FC Vřesina - MFK Vítkovice - dívky
10. 2. 2018 8:35 – 9:50 | Hala Trojhalí Karolina |
3. zápas základní skupiny A.
Sraz na místě v 8:00.
Nominace: ?Kresta? - Rašner, Staněk, Trávníček, Larysz, Martiník K., Lipský, Rajča, Třešňák, Pernica
Důležitost: vysoká
Trénink
7. 2. 2018 17:00 – 18:00 | ZŠ Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
6. 2. 2018 18:00 – 19:30 | ZŠ Štúra - Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
5. 2. 2018 16:00 – 17:00 | ZŠ Vřesina |
Důležitost: střední
Pohár OZL: FC Vřesina - Stará Bělá
3. 2. 2018 8:35 – 9:50 | Hala Trojhalí Karolina |
2. zápas základní skupiny A.
Sraz 8:00 na místě.
Nominace: Kresta, Stanek, Lamolota, Rasner, Martinik M., Larysz, Godfryd, Martinik K., Tresnak, Filip.
Důležitost: vysoká
Trénink
31. 1. 2018 17:00 – 18:00 | ZŠ Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
30. 1. 2018 18:00 – 19:30 | ZŠ Štúra - Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
29. 1. 2018 16:00 – 17:00 | ZŠ Vřesina |
Důležitost: střední
Pohár OZL: FC Vřesina - TJ Unie Hlubina
27. 1. 2018 9:45 – 11:00 | Hala Trojhalí Karolina |
1. zápas základní skupiny A.
Sraz na místě v 9:10!!!
Nominace: Kresta, Lamplota, Stanek, Rasner, Indra, Lipsky, Larysz, Martinik K., Tresnak, Pernica, Filip
Důležitost: vysoká
Trénink
24. 1. 2018 17:00 – 18:00 | ZŠ Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
23. 1. 2018 18:00 – 19:30 | ZŠ Štúra - Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
22. 1. 2018 16:00 – 17:00 | ZŠ Vřesina |
Důležitost: střední
KZL 2017/18
20. 1. 2018 8:00 – 13:30 | Brušperk |
Třetí kvalifikační turnaj KZL.
Soupeři: Kunín, Fryčovice, Krnov, Sedliště, Pustkovec
Nominace: Kresta, Lamplota, Indra, Rašner, Staněk, Larysz, Martinik K., Pernica, Filip, Lipský
Sraz: 7:20 v hale v Brušperku!!!
Důležitost: vysoká
Trénink
17. 1. 2018 17:00 – 18:00 | ZŠ Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
16. 1. 2018 18:00 – 19:30 | ZŠ Štúra - Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
15. 1. 2018 16:00 – 17:00 | ZŠ Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
10. 1. 2018 17:00 – 18:00 | ZŠ Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
9. 1. 2018 18:00 – 19:30 | ZŠ Štúra - Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
8. 1. 2018 16:00 – 17:00 | ZŠ Vřesina |
Důležitost: střední
Hlubina cup 2018
7. 1. 2018 8:00 – 13:00 | Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky Ostrava (Čeapkova sokolovna), Sokolská třída 1918/46 |
Turnaj šesti týmů, hrací systém každý s každým, 1x17 minut.
Sraz v místě konání turnaje 7:20.
Nominace: Kresta, Indra, Rašner, Šebestík, Lamplota, Třešňák, Pernica, Larysz, Godfryd, Filip
Důležitost: vysoká
Bowling !!!
17. 12. 2017 17:00 – 19:00 | Rušná 1717/4 Ostrava-Poruba, 708 00 |
Důležitost: vysoká
Trénink
12. 12. 2017 18:00 – 19:30 | ZŠ Štúra - Poruba |
Důležitost: střední
2. kolo KZL
10. 12. 2017 15:00 – 20:00 | Brušperk |
Druhý kvalifikační turnaj Krajské zimní ligy.
Sraz: 14:20 v hale v Brušperku.
Nominace: Kresta, Staněk, Lamplota, Rašner, Trávníček, Godfryd, Larysz, Martiník K., Lipský
Soupeři: Třebovice, Staré Město, Pustkovec, Poruba, Frenštát p. R.
Důležitost: vysoká
Trénink
6. 12. 2017 17:00 – 18:00 | Tělocvična Vřesina |
Prosím 20,- s sebou.
Důležitost: střední
Trénink
5. 12. 2017 18:00 – 19:30 | ZŠ Štúra - Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
4. 12. 2017 16:00 – 17:00 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
29. 11. 2017 17:00 – 18:00 | Tělocvična Vřesina |
Prosím 20,- s sebou.
Důležitost: střední
Trénink
28. 11. 2017 18:00 – 19:30 | ZŠ Štúra - Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
27. 11. 2017 16:00 – 17:00 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
22. 11. 2017 17:00 – 18:00 | Tělocvična Vřesina |
Prosím 20,- s sebou.
Důležitost: střední
Trénink
21. 11. 2017 17:00 – 18:30 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
20. 11. 2017 16:00 – 17:00 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
1. kolo KZL
17. 11. 2017 13:30 – 18:30 | Raškovice !!! |
První kvalifikační turnaj Krajské zimní ligy.
Předběžná nominace: Kresta, Staněk, Indra, Trávníček, Martiník K., Filip, Godfryd, Larysz.
Prosím poptejte se doma a sdělte mi, jestli budete moci vzít auto a pár kluků s sebou. Jedno auto budu mít já a 3 volná místa, takže ještě alespoň dvě. Děkuji.
Soupeři: Frýdlant n.O., MFK Karviná, Pustkovec, Frenštát p. R., Kozlovice
Důležitost: vysoká
Trénink
15. 11. 2017 17:00 – 18:00 | Tělocvična Vřesina |
Prosím 20,- s sebou.
Důležitost: střední
Trénink
14. 11. 2017 18:00 – 19:30 | ZŠ Štúra - Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
13. 11. 2017 16:00 – 17:00 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
8. 11. 2017 17:00 – 18:00 | Tělocvična Vřesina |
Prosím 20,- s sebou.
Důležitost: střední
Trénink
7. 11. 2017 18:00 – 19:30 | ZŠ Štúra - Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
6. 11. 2017 16:00 – 17:00 | Tělocvična Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
1. 11. 2017 17:00 – 18:00 | Tělocvična Vřesina |
Prosím 20,- s sebou.
Důležitost: střední
Trénink
31. 10. 2017 18:00 – 19:30 | ZŠ Štúra - Poruba |
Důležitost: střední
Trénink
30. 10. 2017 16:00 – 17:00 | Tělocvična Vřesina |
Prosím 20,- s sebou.
Důležitost: střední
Darkovičky - FC Vřesina
29. 10. 2017 11:15 | Darkovičky |
Sraz: 7:50, autobus odjizdi v 8:00!!
Nominace: Kresta, Lamplota, Rasner, Stanek, Indra, Filip, Godfryd, Sebestik, Larysz, Lipsky..
Důležitost: vysoká
Trénink
26. 10. 2017 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
24. 10. 2017 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
FC Vřesina - TJ Unie Hlubina
21. 10. 2017 10:30 | Hřiště - Vřesina |
Sraz: 9:30 !!!
Nominace bude doplněna...
Důležitost: vysoká
Trénink
19. 10. 2017 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
17. 10. 2017 16:30 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
TJ Ludgeřovice - FC Vřesina
14. 10. 2017 10:45 | Ludgeřovice |
Sraz: 7:20 ve Vřesině !!!
Důležitost: vysoká
FC Vřesina - Beskyd Frenštát pod Radhoštěm
12. 10. 2017 14:00 – 15:15 | Hřiště - Vřesina |
Sraz: 13:15. Nominace: Kresta, Lamplota, Stanek, Travnicek, Indra, Larysz, Godfryd, Filip, Martinik K., Pernica, Tresnak, Sebestik, Lipsky.
Důležitost: vysoká
Trénink
10. 10. 2017 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
FC Vřesina - Sokol Fryčovice
7. 10. 2017 11:30 | Hřiště - Vřesina |
Sraz: 10:30 !!!
Nominace: Kresta, Lamplota, Staněk, Trávníček, Indra, Larysz, Filip, Lipský, Rašner, Martiník K., Rajča, Třešňák, Godfryd
Důležitost: vysoká
Trénink
5. 10. 2017 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
3. 10. 2017 16:30 – 18:00 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
1.BFK Frýdlant nad Ostravicí - FC Vřesina
30. 9. 2017 10:45 | Frýdlant n.O. |
Sraz 7:10 ve Vřesině!!!
Nominace: Kresta??? Rasner, Martinik M., Indra, Travnicek, Filip, Godfryd, Lipsky, Martinik K., Pernica, Sebestik, Tresnak, Stanek.
Důležitost: vysoká
Trénink
28. 9. 2017 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
26. 9. 2017 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
FC Vřesina - Beskyd Frenštát pod Radhoštěm
23. 9. 2017 12:30 | Hřiště - Vřesina |
Sraz 11:30 !!!
Nominace bude doplněna...
Důležitost: vysoká
Trénink
21. 9. 2017 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
19. 9. 2017 16:30 – 18:00 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Heřmanice - FC Vřesina
17. 9. 2017 11:45 | Heřmanice |
Sraz 8:20 ve Vřesině !!!
Nominace: Kresta, Martiník M., Staněk, Trávníček, Lamplota, Indra, Pernica, Larysz, Rašner, Lipský, Třešňák, Martiník K.
Důležitost: vysoká
Trénink
14. 9. 2017 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
11. 9. 2017 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina (UT) |
Důležitost: střední
FC Vřesina - FC Kozlovice
9. 9. 2017 12:30 | Hřiště - Vřesina |
Sraz: 11:30!!!
Nominace: Kresta, Lamplota, Trávníček, Martiník M., Rašner, Larysz, Filip, Martiník K., Staněk, Indra, Pernica, Lipský, Třešňák a Godfryd.
Odehraná porce minut bude samozřejmě záviset na docházce a práci v tréninku.
Důležitost: vysoká
Trénink
7. 9. 2017 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
5. 9. 2017 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Svinov - FC Vřesina
3. 9. 2017 11:45 | Ostrava Svinov |
Sraz 10:45 ve Svinově!!!
Nominace bude doplněna...
Důležitost: vysoká
Trénink
31. 8. 2017 14:30 – 16:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
29. 8. 2017 14:30 – 16:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
24. 8. 2017 14:30 – 16:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
22. 8. 2017 14:30 – 16:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
17. 8. 2017 14:30 – 16:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
15. 8. 2017 9:00 – 10:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
10. 8. 2017 14:30 – 16:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
8. 8. 2017 14:30 – 16:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
8. 8. 2017 9:00 – 10:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
3. 8. 2017 14:30 – 16:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
1. 8. 2017 14:30 – 16:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
1. 8. 2017 9:00 – 10:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
27. 7. 2017 14:30 – 16:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
25. 7. 2017 9:00 – 11:00 | Hřiště - Vřesina |
Prosím o dochvilnost kvůli organizačním záležitostem.
Důležitost: střední
Memoriál Milana Stařičného - Stará Bělá
18. 6. 2017 8:00 – 15:00 | Stará Bělá |
Turnaj mladších žáků.
Sraz ve Staré Bělé na hřišti - 7:45!!!!!
Nominace: Černý, Ulrich, Řeháček, Literák, Švancara, Larysz, Volný, Pokorný, Martiník K., Lamplota, Rašner, Godfryd V., Třešňák
Soupeři: FK Stará Bělá "A", FK Stará Bělá "B", UNIE Hlubina, Vítkovice-Dívky, MFK Havířov B, ODRA Petřkovice, Ostrava-Jih
Hraje se systémem dvou skupin a následnými boji o umístění. Hrací čas je 2x12 minut.
Důležitost: vysoká
Trénink
15. 6. 2017 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
13. 6. 2017 16:00 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
FC Vřesina - Kobeřice
8. 6. 2017 17:15 | Hřiště - Vřesina |
Mistrovský zápas Krajské soutěže.
Nominace: Černý, Řeháček, Lamplota, Volný, Zvonek, Švancara, Pokorný, Ulrich, Literák, Curylo, Martiník K., Rašner
Sraz: 16:30 (počítám se zpožděním tramvajových)
Důležitost: vysoká
Trénink
6. 6. 2017 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
FC Vřesina - Kovohutě Břidličná
3. 6. 2017 13:30 | Hřiště - Vřesina |
Mistrovský zápas Krajské soutěže.
Nominace: Feichtinger, Lamplota, Martiník M. Řeháček, Indra, Volný, Zvonek, Pokorný, Ulrich, Švancara, Larysz, Třešňák, Literák, Rašner, Godfryd V., Martiník K.
Sraz: 12:40
Důležitost: vysoká
Trénink
1. 6. 2017 16:00 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
30. 5. 2017 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Město Albrechtice - FC Vřesina
27. 5. 2017 11:45 | Albrechtice |
Mistrovský zápas Krajské soutěže.
Sraz: 7:50 !!!
Nominace: Feichtinger - Řeháček, Volný, Indra, Švancara, Ulrich, Pokorný, Curylo, Larysz, Godfryd V., Godfryd J., Martiník K., Lamplota, Literák
Autobus odjíždí v 8:00
Důležitost: vysoká
Trénink
25. 5. 2017 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
23. 5. 2017 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
FC Vřesina - Raduň
20. 5. 2017 13:30 | Hřiště - Vřesina |
Mistrovský zápas Krajské soutěže.
Nominace: Feichtinger, Černý, Řeháček, Volný, Ulrich, pokorný, Curylo, Literák, Indra, Lamplota, Godfryd V., Larysz, Třešňák, Martiník K.
Sraz: 12:40
Důležitost: vysoká
Trénink
16. 5. 2017 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Vítkov - FC Vřesina
13. 5. 2017 10:45 | Vítkov |
Mistrovský zápas Krajské soutěže.
Sraz: 7:15
Autobus odjíždí 7:30
Předběžná nominace: Feichtinger, Indra, Řeháček, Ulrich, Martiník M., Godfryd V., Švancara, Larysz, Martiník K., Třešňák, Zvonek, Curylo, Literák
Důležitost: vysoká
FC Vřesina - Slavie Opava
11. 5. 2017 15:00 – | Hřiště - Vřesina |
Sraz 14:15 !!! Počítám s tramvajovými..
Nominace: Černý, Zvonek, Řeháček, Lamplota, Švancara, Ulrich, Godfryd V., Godfryd J., Martiník K., Volný, Larysz, Pokorný
Důležitost: vysoká
Trénink
9. 5. 2017 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Budišov n. Budišovkou - FC Vřesina
7. 5. 2017 14:00 | Budišov |
Mistrovský zápas krajské soutěže.
Nominace:
Černý - Martiník M., Lamplota, Ulrich, Řeháček, Volný, Švancara, Literák, Godfryd V., Pokorný, Zvonek, ??Larysz?? Godfryd J., Třešňák
Sraz: 12:15
Autobus odjíždí 12:30
Důležitost: vysoká
Trénink
4. 5. 2017 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
2. 5. 2017 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
FCV - Opava ODLOŽENO!!!!!!
29. 4. 2017 13:00 | Hřiště - Vřesina |
Mistrovský zápas Krajské soutěže.
Nominace bude doplněna.
Sraz: 12:10
Důležitost: vysoká
Trénink
27. 4. 2017 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
25. 4. 2017 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
FC Vřesina - Dolní Benešov
20. 4. 2017 15:00 | Hřiště - Vřesina |
Mistrovský zápas krajské soutěže.
Nominace: Černý, Indra, Ulrich, Řeháček, Lamplota, Zvonek, Larysz, Volný, Švancara, Pokorný, Martiník K., Rašner, Literák
Sraz: 14:10 (samozřejmě počítám s rezervou pro tramvajové)
Důležitost: vysoká
Trénink
18. 4. 2017 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
13. 4. 2017 9:00 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
11. 4. 2017 16:00 – 17:30 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
FC Vřesina - Vrbno pod Pradědem
8. 4. 2017 12:00 | Hřiště - Vřesina |
Mistrovský zápas Krajské soutěže.
Nominace bude doplněna.
Sraz: 11:10
Důležitost: vysoká
Jiskra Rýmařov - FC Vřesina
1. 4. 2017 10:45 | Rýmařov |
Mistrovský zápas Krajské soutěže.
Sraz 6:50 na Hřišti ve Vřesině, autobus odjíždí v 7:00.
Důležitost: vysoká
Trénink
30. 3. 2017 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
28. 3. 2017 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
23. 3. 2017 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
21. 3. 2017 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
16. 3. 2017 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
14. 3. 2017 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Finále KZL
11. 3. 2017 8:00 – 14:30 | Sportovní hala Brušperk |
Finálový turnaj KZL. Ve skupině A se utkáme s Kopřivnicí, Kozlovicemi a Václavovicemi. Poté další utkání podle výsledků ve skupině.
Sraz: 7:25 v Brušperku!!!
Nominace: Godfryd J., Zvonek, Volný, Švancara, Ulrich, Larysz, Pokorný, Godfryd V., Řeháček
Důležitost: vysoká
Trénink
9. 3. 2017 16:00 – 17:30 | UT Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink - tělocvična Vřesina
7. 3. 2017 17:00 – 18:30 | Tělocvična ZŠ Vřesina |
Důležitost: střední
Pohár OZL 2017
4. 3. 2017 13:00 | UT Krasnoarmějců - Ostrava-Jih |
Utkání na 2x30 minut. Hraje se 5+1.
Fc Vřesina - SK Polanka (zápas ve skupině)
Sraz: 12:15 na UT Krasnoarmějců.
Nominace: Černý, Ulrich, Řeháček, Martiník M., Indra, Godfryd V., Godfryd J., Třešňák, Larysz, Volný, Curylo, Novák
Důležitost: vysoká
Trénink - tělocvična
3. 3. 2017 15:00 – 16:30 | ZŠ Štúra, Poruba |
Důležitost: střední
Trénink - tělocvična
28. 2. 2017 16:30 – 18:00 | ZŠ Štúra, Poruba |
Důležitost: střední
Trénink - tělocvična Vřesina
22. 2. 2017 17:00 – 18:00 | Tělocvična ZŠ Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink - tělocvična Vřesina
21. 2. 2017 17:00 – 18:30 | Tělocvična ZŠ Vřesina |
Důležitost: střední
Halový turnaj - 4. kolo KZL
19. 2. 2017 15:30 – 20:30 | Sportovní hala Brušperk |
4. a poslední kvalifikační turnaj KZL.
Soupeři:
Palkovice, Studénka, Dobratice, Staříč, Kopřivnice 1.
Sraz: 14:55 v Brušperku !!!
Nominace:
Godfryd Jan, Volný, Zvonek, Švancara, Larysz, Pokorný, Indra, Godfryd Václav
Důležitost: vysoká
Pohár OZL 2017
18. 2. 2017 10:20 | Sportovní hala Ostrava Varenská |
Utkání na 2x30 minut. Hraje se 5+1.
Fc Vřesina - SK Třebovice (zápas ve skupině)
Sraz: 9:50 na Varenské! Pokud někdo potřebuje, budu u hřiště ve Vřesině v 9:30, zatím vím jen o Šimonovi.
Nominace:
Černý, Řeháček, Indra (Ulrich), Třešňák, Curylo, Martiník M, Martiník K., Literák, Švancara, Larysz, Godfryd Jan
Důležitost: vysoká
Trénink - tělocvična
17. 2. 2017 15:00 – 16:30 | ZŠ Štúra, Poruba |
Důležitost: střední
Trénink - tělocvična
14. 2. 2017 16:30 – 18:00 | ZŠ Štúra, Poruba |
Důležitost: střední
Pohár OZL 2017
11. 2. 2017 11:40 | Sportovní hala Ostrava Varenská |
Utkání na 2x30 minut. Hraje se 5+1.
Fc Vřesina - Fc Vítkovice-dívky
Sraz: 11:10 na Varenské.
Nominace: Černý, Pokorný, Zvonek, Godfryd J., Godfryd V., Švancara, Curylo, Larysz, Martiník M., Martiník K. Volný
Důležitost: vysoká
Trénink - tělocvična Vřesina
8. 2. 2017 17:00 – 18:00 | Tělocvična ZŠ Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink - tělocvična Vřesina
7. 2. 2017 17:00 – 18:30 | Tělocvična ZŠ Vřesina |
Důležitost: střední
Pohár OZL 2017
4. 2. 2017 10:20 | Sportovní hala Ostrava Varenská |
Utkání 2x30 minut. Hraje se 5+1.
Fc Vřesina - Fc Petřkovice (utkání ve skupině)
Sraz: 9:45 na místě
Nominace:
Černý - Martiník M., Indra, Pokorný, Martiník K., Zvonek (Gofryd J.? Larysz? Švancara? )
Zbytek je buď nemocný, nezvěstný nebo něco slaví...
Důležitost: vysoká
Trénink - tělocvična
3. 2. 2017 15:00 – 16:30 | ZŠ Štúra, Poruba |
Důležitost: střední
Trénink - tělocvična
31. 1. 2017 16:30 – 18:00 | ZŠ Štúra, Poruba |
Důležitost: střední
Trénink - tělocvična Vřesina
25. 1. 2017 17:00 – 18:00 | Tělocvična ZŠ Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink - tělocvična Vřesina
24. 1. 2017 17:00 – 18:30 | Tělocvična ZŠ Vřesina |
Důležitost: střední
Halový turnaj "Memoriál Radovana Halfara"
22. 1. 2017 8:00 – 16:00 | Ostrava-Poruba |
Halový turnaj mladších žáků v hale SŠ prof. Zdeňka Matějčka, na ulici 17. listopadu 1123 Ostrava-Poruba.
Sraz 7:20 na místě!!!
Našimi soupeři ve skupině budou: Třebovice, Nový Jičín, Darkovičky a Slavia Opava
Podle umístění ve skupině budeme hrát buď o medaile nebo o celkové umístění.
Předběžná nominace: Černý, Martiník M., Lamplota, Ulrich, Martiník K., Literák, Godfryd V., Třešňák, Curylo, Novák
Důležitost: vysoká
Halový turnaj - 3. kolo KZL
21. 1. 2017 8:00 – 13:00 | Tělocvična ZŠ Raškovice (Raškovice 18 739 04 Pražmo) |
3. kvalifikační turnaj KZL.
Soupeři:
Slovan Havířov, Kopřivnice 2, Dobratice, Štramberk, Studénka
S největší pravděpodobností budeme mít k dispozici autobus, rodiče jsou samozřejmě vítáni. Autobus bude stát cca 2000,-. Polovinu můžeme uhradit jako trenéři, na zbylou polovinu se musíme složit.
Předběžná nominace:
Godfryd, Řeháček, Pokorný, Indra, Lokoč, Volný, Švancara, Larysz
Sraz: 6:40 na hřišti ve Vřesině. Mikrobus by měl být na místě 6:45, tak ať můžeme hned vyjet. Prosím tedy o dochvilnost.
Důležitost: vysoká
Trénink - tělocvična
20. 1. 2017 15:00 – 16:30 | ZŠ Štúra, Poruba |
Důležitost: střední
Trénink - tělocvična
17. 1. 2017 16:30 – 18:00 | ZŠ Štúra, Poruba |
Důležitost: střední
Trénink - tělocvična Vřesina
11. 1. 2017 17:00 – 18:00 | Tělocvična ZŠ Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink - tělocvična Vřesina
10. 1. 2017 17:00 – 18:30 | Tělocvična ZŠ Vřesina |
Důležitost: střední
Halový turnaj - "Hlubina cup"
8. 1. 2017 8:00 | Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky Ostrava. Sokolská třída 1918/46, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz |
Turnaj šesti týmů hraného formátem každý s každým 1x17 minut.
Soupeři:
Fc Odra Petřkovice, TJ Unie Hlubina, Sokol Pustkovec, FK Stará Bělá, Václavovice
Předběžná nominace:
Černý, Feichtinger - Lamplota, Literák, Indra, Ulrich, Martiník K., Godfryd V., Třešňák, Švancara (může se ještě měnit)
Důležitost: vysoká
Trénink - tělocvična
6. 1. 2017 15:00 – 16:30 | ZŠ Štúra, Poruba |
Důležitost: střední
Trénink - tělocvična Vřesina
14. 12. 2016 17:00 – 18:00 | Tělocvična ZŠ Vřesina |
20 Kč s sebou.
Důležitost: střední
Trénink - tělocvična
9. 12. 2016 15:00 – 16:30 | ZŠ Štúra, Poruba |
Důležitost: střední
Trénink - tělocvična Vřesina
7. 12. 2016 17:00 – 18:00 | Tělocvična ZŠ Vřesina |
20 Kč s sebou.
Důležitost: střední
Halový turnaj - 2. kolo KZL
4. 12. 2016 13:30 – 18:30 | Sportovní hala Brušperk, sraz 12:50 |
2. kvalifikační turnaj KZL.
Soupeři:
Fryčovice, Pustkovec, Sedliště, Řepiště, Brušperk
Předběžná nominace:
Godfryd, Pokorný, Řeháček, Ulrich, Volný, Švancara, Zvonek, Larysz, Lokoč
Důležitost: vysoká
Trénink - tělocvična
2. 12. 2016 15:00 – 16:30 | ZŠ Štúra, Poruba |
Důležitost: střední
Trénink - tělocvična Vřesina
30. 11. 2016 17:00 – 18:00 | Tělocvična ZŠ Vřesina |
20 Kč s sebou.
Důležitost: střední
Trénink - tělocvična Vřesina
23. 11. 2016 17:00 – 18:00 | Tělocvična ZŠ Vřesina |
20 Kč s sebou.
Důležitost: střední
Halový turnaj - 1. kolo KZL
17. 11. 2016 13:30 – 18:30 | Sportovní hala Brušperk, sraz 12:50 |
První ze čtyř kvalifikačních turnajů Krajské zimní ligy mladších žáků. Hrajeme 5 utkání formátem 4+1. Body z jednotlivých turnajů se sčítají a nejlepších 6 družstev po čtyřech odehraných kolech se kvalifikuje na finálový turnaj. Obhajujeme loňské 5. místo v konkurenci 24 týmů z celého kraje.
Soupeři pro 1. kolo:
Kopřivnice, Hrabová, Štramberk, Kozlovice a domácí Brušerk
Předběžná nominace:
Lokoč, Ulrich, Volný, Švancara, Pokorný, Řeháček, Zvonek, Literák, Godfryd Jan
Důležitost: vysoká
Halový turnaj 17. listopadu
17. 11. 2016 7:30 | Sportovní hala Ostrava Varenská |
Tradiční turnaj 17. listopadu mladších žáků pouze ročníku 2005.
Turnaj se hraje na počet vstřelených branek. Hrací formát je 5+1.
Předběžná nominace:
Feichtinger - Godfryd V., Larysz, Indra, Martiník M., Martiník K., Třešňák, Lamplota, Rašner
Ve skupině A máme za soupeře: Starou Bělou, Pustkovec, Hlubinu a a Vítkovice Dívky.
Sraz v 7:30 před vchodem do tělocvičny na Varenské !!!!
Důležitost: vysoká
Trénink - tělocvična Vřesina
16. 11. 2016 17:00 – 18:00 | Tělocvična ZŠ Vřesina |
Prosím o nošení 20 Kč na tělocvičnu každý trénink ve Vřesině.
Důležitost: střední
Trénink - tělocvična
11. 11. 2016 15:00 – 16:30 | ZŠ Štúra, Poruba |
V příloze najdete mapku s umístěním ZŠ Štúra v Porubě.
Důležitost: střední
Trénink
8. 11. 2016 16:00 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
Trénink
1. 11. 2016 16:00 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
25. 10. 2016 16:00 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
18. 10. 2016 16:00 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
11. 10. 2016 16:00 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
4. 10. 2016 16:00 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
29. 9. 2016 16:00 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
27. 9. 2016 16:00 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
22. 9. 2016 16:00 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
20. 9. 2016 16:00 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
15. 9. 2016 16:00 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední
Trénink
13. 9. 2016 16:00 | Hřiště - Vřesina |
Důležitost: střední