Spoluhráči.cz klub Fitcentrum Litomyšl dokumenty a články 02 Vidlatá Seč předčila Fitcentrum ve všech směrech a vysoko vyhrála!

Fitcentrum Litomyšl – článek 02 Vidlatá Seč předčila Fitcentrum ve všech směrech a vysoko vyhrála!

02 Vidlatá Seč předčila Fitcentrum ve všech směrech a vysoko vyhrála!

Vytvořeno:24. 10. 2023, 13:48   (upraveno 24. 10. 2023, 13:59)
Anotace:V druhém letošním duelu plném vyloučených nestačilo Fitcentrum na rychlý celek Vidlaté Seče a nakonec odešlo vysoko poraženo, když jeho střelci zcela zklamali!

Fitcentrum Litomyšl - HC Vidlatá Seč 0:6 (0:3, 0:1, 0:2)

Soupeř Fitcentra zahájil utkání ve vysokém tempu. Pavele Peterka sice chvíli odolával, ale na začátku 7. minuty už kapituloval, když přihrávku Tomáše Vomočila proměnil ve vedoucí branku Jaroslav Vomočil - 0:1. Soupeř od prvních minut tlačil a na začátku 9. minuty přišla druhá rána pro Fitcentrum. Po akci Martina Henycha skóroval se štěstím od modré  Jan Jirmásek - 0:2.  V 10. minutě pak uzavřel první třetinu po chybě Libora Cacha brankou Tomáš Vomočil po spolupráci s Václavem Záleským - 0:3.

Ve druhé části se Fitcentrum trochu zlepšilo, ale branku nevsítilo. Naopak to byla opět Vidlatá Seč, která přidala další gól. Po akci Tomáše Vomočila skóroval Miroslav Nespěšný - 0.4.

V závěru soupeř trochu polevil. David Vomočil trefil tyč a další šance pochytal gólman Dominik Kulhavý. Při hře čtyři na čtyři se prosadil Václav Záleský a Tomáš Vomočil zvýšil vedení soupeře na 0:5. Ve 39. minutě pak opět při hře čtyři na čtyři zakončil gólové hody Vidlaté Seče Jan Jirmásek po spolupráci s Jaroslavem Vomočilem - 0:6.

Fakta - branky: Jan Jirmásek 2, Tomáš Vomočil 2, Jaroslav Vomočil, Miroslav Nespěšný. Asistence: Tomáš Vomočil 2, Václav Záleský 2, Martin Henych, Jaroslav Vomočil. Rozhodčí: ???. Vyloučení: 9:8, bez využití. Sestava - Fitcentrum Litomyšl: Pavel Peterka - Libor Cach, Martin Dobeš (6), Petr Dobiáš, Radim Juruj (2), Martin Kuda, Martin Kudrna (2), Michael Resler, Miroslav Resler, Dušan Schlögl, Libor Štegner (2), Ondřej Vašinka (2), David Vomočil (4). Sestava - HC Vidlatá Seč: Dominik Kulhavý - Josef Kyncl ml. (2), Jaroslav Vostrčil (4), Jiří Doležal (4), Josef Štancl ml., Jaroslav Vomočil, Martin Kenych, Tomáš Kment, Václav Záleský, Zdeněk Kasal (2), Tomáš Vomočil, Miroslav Nespěšný (4), Pavel Broulík, Jan Jirmásek.