Spoluhráči.cz klub Fitcentrum Litomyšl dokumenty a články 08 Vidlatá Seč byla nad síly Fitcentra a zaslouženě získala tři body

Fitcentrum Litomyšl – článek 08 Vidlatá Seč byla nad síly Fitcentra a zaslouženě získala tři body

08 Vidlatá Seč byla nad síly Fitcentra a zaslouženě získala tři body

Vytvořeno:8. 12. 2019, 9:48
Anotace:Ambiciózní tým Vidlaté Seče se představil jako nekompromisní soupeř Fitcentra. Na Fitcentrum platil důraz, rychlost a tvrdost soupeře, který nekompromisně trestal chyby litomyšlského celku.

Fitcentrum Litomyšl - HC Vidlatá Seč 2:6 (0:2, 1:1, 1:3)

Už ve 4. minutě se po pasu Josefa Štancla st. prosadil ve vlastním oslabení Josef Štancl ml. - 0:1.  V 8. minutě soupeř opět trestal nedůslednost Fitcentra a po přihrávce Milana Vopařila zvýšil Jaroslav Vomočil na 0:2. Také ve druhé třetině nezačalo Fitcentrum šťastně. Ve 25. minutě po akci Josefa Štancla ml. zvýšil Josef Štancl st, na 0:3. Ve 32. minutě tečoval nadvakrát střelu  Libora Chacha za záda brankáře Víta Vomočila Michael Resler a bylo sníženo na 1:3. Z branky se ale Fitcentrum neradovalo moc dlouho a místo dalšího snížení přišla další branka soupeře. Ve 36. minutě uvolnil Pavel Vostrčil Jiřího Faltyse a ten skóroval na 1:4.  Ve 39. minutě vybojoval puk Miroslav Resler, přistrčil ho za branku na Michaela Reslera, jehož nahrávka před branku našla volného Zdeňka Hájka a ten snížil na 2:4. Místo dalšího snížení přišla ale další branka Vidlaté Seče. Za necelou minutu po akci Pavla Vostrčila skóroval Josef Štancl ml. - 2:5. Ve 48. minutě pak pečetil zaslouženou výhru Vidlaté Seče Martin Henych po přihrávce  Milana Vopřila - 2:6. Bohužel Fitcentrum neproměňovalo ani ty nejvyloženější akce (samostatné nájezdy Míry a Michala Reslera), a tak odešlo po zásluze poraženo. Přesto patří poděkování těm, kteří i za špatného zdravotního stavu nebo indispozice nastoupili a nebo aspoň přijeli k utkání (Martin Kuda, Miroslav Resler, Zdeněk Hájek, Milan Vičar, Standa Dobeš).

Fakta - branky: Michael Resler, Zdeněk Hájek - Josef Štancl ml. 2, Jaroslav Vomočil, Josef Štancl st., Jiří Faůltys, Martin Henych. Asistence: Libor Cach, Michael Resler - Milan Vopařil 2, Pavel Vostrčil 2, Josef Štancl st., Josef Štancl ml. Vyloučení: 1:3, využití: 0:0, v oslabení: 0:1. Rozhodčí: ???. Sestava - Fitcentrum Litomyšl: Pavel Peterka - Michael Resler (2), Miroslav Resler, Zdeněk Hájek, Martin Kuda, Martin Dobeš (2), Martin Hapala, Tomáš Lesák, Libor Štegner, Jiří Drobný, Libor Cach. Sestava - HC Vidlatá Seč: Vít Vomočil, Josef Štancl ml., Josef Štancl st., Jiří Doležal (2), Jaroslav Vomočil, Martin Henych, Tomáš Kmeť, Milan Vopařil, Václav Záleský (2), Jakub Herold, Pavel Vostrčil (2), Josef Kyncl, Robert Grulich, Jiří Faltys.