Spoluhráči.cz klub HC Junior Mělník 98/99 dokumenty a články 04. kolo HC Benátky nad Jizerou/Mělník - HC Vlci Jablonec 28.9.2010

HC Junior Mělník 98/99 – článek 04. kolo HC Benátky nad Jizerou/Mělník - HC Vlci Jablonec 28.9.2010

profilové foto Viktor Šebík
Viktor Šebík

04. kolo HC Benátky nad Jizerou/Mělník - HC Vlci Jablonec 28.9.2010

Vytvořeno:28. 10. 2010, 21:07   (upraveno 10. 11. 2010, 23:03)
Autor:Viktor Šebík
Anotace:

Ve sváteční úterý přijeli do Mělníka Vlci z Jablonce. Domácí tým byl správně nažhavený po sobotní prohře v Letňanech a v dnešním zápase si chtěl spravit chuť. Začátek zápasu byl ale opatrný a na první sousto vlčího se tak čekalo až do osmé minuty, kdy se trefil domácí Škarohlíd. Po čtyřech minutách navýšil na 2:0 Bouřil, to bylo ale do konce třetiny od domácích vše. Urputná obrana hostí povolila v prostřední části hry, po polovině zápasu vedly Benátky/Mělník již 6:0 a o zápasu bylo prakticky rozhodnuto. Na vysokém vítězství se podíleli dvěma hattricky Bouřil a Škarohlíd, druhý jmenovaný vstřelil jeden gól z trestného střílení a svůj hattrick završil minutu před koncem zápasu.

Benátky/Mělník – HC Vlci Jablonec 8:0 (2:0, 4:0, 2:0), branky: Bouřil 3, Škarohlíd 3, Mocek, Douša, vyloučení 5:2, využití 1:0, střely 76:12, nejlepší hráči: Gebell - Hnízdo