Spoluhráči.cz klub HC Junior Mělník 98/99 dokumenty a články 19. kolo předehrávka HC Bílí tygři Libereec - HC Benátky nad Jizerou/Mělník 4.9.2010

HC Junior Mělník 98/99 – článek 19. kolo předehrávka HC Bílí tygři Libereec - HC Benátky nad Jizerou/Mělník 4.9.2010

profilové foto Viktor Šebík
Viktor Šebík

Vytvořeno:28. 10. 2010, 21:01   (upraveno 10. 11. 2010, 23:05)
Autor:Viktor Šebík

Ke svému prvnímu mistrovskému utkání zajížděli hráči šesté třídy v sobotu do Liberce, kde s místními Bílými Tygry předehrávali zápas devatenáctého kola. První třetina se odehrávala v poměrně opatrném duchu, na obou týmech bylo znát, že je začátek sezóny a nikdo nechtěl udělat chybu. Na první branku se tak muselo počkat až do druhé třetiny, to čekání bylo ale velmi krátké, protože už hned při prvním střídání vstřelil úvodní gól sezóny Mocek po přihrávce Mráze. Stejný hráč přidal o šest minut později i druhý gól v přesilové hře, a když pak v polovině zápasu zvýšila Šebíková opět v přesilové hře nenápadnou střelou z mezikruží na 3:0 pro Benátky/Mělník, vypadalo to s domácími Tygry poměrně špatně. Liberečtí se však nevzdali, přidali na agresivitě v napadání a do druhé sirény snížili stav utkání na 2:3. Po dvou minutách třetí třetiny ale přidal čtvrtý gól hostů střelou od modré Krejsa. Utkání bylo i nadále vyrovnané, agresivita domácích přinesla na jedné straně více vyloučených Tygrů, na druhé straně více ošetřovaných hráčů Benátek/Mělníka. Hosté však již žádný zvrat v utkání nepřipustili, naopak v samém závěru zvýšili, když Haspeklo hned „z první“ přetavil Bouřilovu nahrávku v pátý gól a necelou minutu před koncem vymetl Mocek šibenici soupeřovy branky a dokonal tak svůj hattrick. Za zmínku stojí i čtyři brankové asistence Mráze. Hráči Benátek/Mělníka předvedli sympatický výkon a nad soupeřem, který ale rozhodně nebyl slabý, zaslouženě vyhráli a připsali si první body do tabulky.

HC Bílí Tygři Liberec – HC Benátky/Mělník 2:6 (0:0, 2:3, 0:3), branky: Mocek 3, Šebíková, Krejsa, Haspeklo, vyloučení 7:5, využití 2:2, střely na branku 22:31, diváci: 64