Spoluhráči.cz klub HC Junior Mělník 98/99 dokumenty a články Mělník - Kolín 1:6

HC Junior Mělník 98/99 – článek Mělník - Kolín 1:6

Vytvořeno:3. 12. 2008, 18:26   (upraveno 28. 10. 2010, 20:51)
Autor:Viktor Šebík
Přílohy:

fotogalerie Fotografie ze zápasů

V neděli 30.11.2008 přijel do Mělníka dosavadní lídr tabulky - SC Kolín, který ve všech dosavadních zápasech nenašel přemožitele, při impozantním skore 166:15 po šestnácti zápasech. Hráči Mělníka se do utkání pustili neohroženě, ale průběh odpovídal kvalitě soupeře. Během dvou minut v polovině první třetiny vstřelil Kolín tři branky (z toho dvě v přesilovce za fauly, kterými hráči Mělníka museli řešit složité situace ve vlastní třetině) a bylo v zásadě po zápase. Po první třetině, která se odehrála převážně na polovině domácích, se hra opticky vyrovnala, hosté ale nepustili naše hráče do žádné výraznější šance. Branky padaly opět až v poslední třetině, čestný úspěch HC Junior Mělník zaznamenal v závěru utkání Patrik Kvíz.

HC Junior Mělník - SC Kolín 1:6 (0:4, 0:0, 1:2)

Branka: P.Kvíz