Spoluhráči.cz klub HC Junior Mělník 98/99 dokumenty a články Čtyřky nakonec třetí

Čtyřky nakonec třetí

Vytvořeno:21. 3. 2009, 21:39   (upraveno 28. 10. 2010, 20:55)
Autor:Viktor Šebík
Anotace:

Jeden jediný bod z posledních dvou zápasů bylo nakonec to, co potřebovali hokejisté čtvrtých tříd HC Junior Mělník ke konečnému třetímu místu v krajském přeboru přípravek. V pátek je čekal už jistý vátěz soutěže - SC Kolín, v sobotu pak naopak beznadějně poslední PZ Kladno. „Čtyřky" nenechaly nic náhodě a již v pátek se zakously do těžkého soupeře - první branku vsítil Kaňkovský již po dvaceti vteřinách hry. Zaskočený Kolín stihl sice vyrovnat, ale další branku mělnických přidal Valda a na konečných 3:1 zvýšil opět Kaňkovský. O třetím pístě tedy bylo rozhodnuto již v pátek a sobotní zápas s PZ Kladno nemohl již nic změnit na konečném pořadí ani jednoho z týmů. HC Junior zvítězil po slušném výkonu 7:0, brankami Kvíze (2), Škarohlída, Mráze, Krejsy, Valdy a Šebíkové. Tomáš Moravec v brance HC Junior měl více práce pouze v 1. třetině (v té poslední na něj šla jediná střela soupeře). Nejlepší zákrok předvedl v prostřední třetině, kdy vychytal jasnou gólovou šanci soupeře a po právu si připsal první vychytanou nulu za HC Junior Mělník v sezóně. Celkové třetí místo je určitě zaslouženým úspěchem a přiměřenou odměnou mladým hokejistům za jejich celoroční poctivost a snahu v tréninku i zápasech.