Správcové klubu
jméno | Michal Krejčí |
---|---|
bydliště | okres Ústí nad Orlicí |
sport | Lední hokej |
jméno | Vašek Dostál |
---|---|
bydliště | okres Ústí nad Orlicí |
sport | Lední hokej |
jméno | Ondra Skalický |
---|---|
bydliště | okres Ústí nad Orlicí |
sport | Lyžování a snowboarding, Lední hokej |
jméno | Jan Bárta |
---|---|
bydliště | okres Ústí nad Orlicí |
sport | Lední hokej |
jméno | Lukáš Krejčí |
---|---|
bydliště | okres Ústí nad Orlicí |
sport | Lední hokej |
jméno | Tomas Havlicek |
---|---|
bydliště | Ústí nad Orlicí |
sport | Motocyklismus |
Seřadit členy podle:
data vstupu do klubu
abecedy (příjmení)
Členové klubu
jméno | Petr Bárta |
---|---|
bydliště | okres Liberec |
sport | Lední hokej |
jméno | ¨Tomáš Exler |
---|---|
bydliště | okres Ústí nad Orlicí |
sport | Lední hokej |
jméno | Petr Novak |
---|---|
bydliště | okres Ústí nad Orlicí |
sport | Cyklistika, Lední hokej |
jméno | Tomáš Dušek |
---|---|
bydliště | okres Ústí nad Orlicí |
sport | Lední hokej |
jméno | Ondřej Pecháček |
---|---|
bydliště | okres Ústí nad Orlicí |
sport | Lední hokej |
jméno | Pavel Zámečník |
---|---|
bydliště | okres Ústí nad Orlicí |
sport | Horolezectví, Lední hokej |
jméno | Michal Kudr |
---|---|
bydliště | okres Hradec Králové |
sport | Lední hokej |
jméno | Aleš Bříza |
---|---|
bydliště | okres Ústí nad Orlicí |
sport | Lední hokej |
jméno | Martin Kudr#3 |
---|---|
bydliště | okres Hradec Králové |
sport | Lední hokej |
jméno | Tomáš Matějíček |
---|---|
bydliště | okres Ústí nad Orlicí |
sport | Lední hokej |
jméno | Jindra Matějíček |
---|---|
bydliště | okres Ústí nad Orlicí |
sport | Lední hokej |
jméno | Jaroslav Jironc |
---|---|
bydliště | Jablonne nad Orlici |
sport | Lední hokej |
jméno | David Pražák |
---|---|
bydliště | okres Ústí nad Orlicí |
sport | Lyžování a snowboarding, Nohejbal, Lední hokej, Futsal, Motorismus, Hasičský sport |
jméno | Jiří Pilař |
---|---|
bydliště | okres Hradec Králové |
sport | Stolní a deskové hry, Gymnastika, Joga a cvičení pro zdraví, Moderní pětiboj, Orientační běh, Jachting, Haedong kumdo, Běh, Badminton, Lední hokej |
jméno | Miloš Vyčítal |
---|---|
bydliště | Hnátnice |
sport | Nohejbal, Lední hokej |
jméno | Rudolf Kozel |
---|---|
bydliště | okres Ústí nad Orlicí |
sport | Lední hokej |
jméno | Martin Foltas |
---|---|
bydliště | Dolní Dobrouč |
sport | Lední hokej |
jméno | Tomáš Vacek |
---|---|
bydliště | Dolní Dobrouč |
sport | Lední hokej |
jméno | Mara Svercl |
---|---|
bydliště | Dolní Dobrouč |
sport | Lední hokej |
jméno | |
---|---|
bydliště | Dolní Dobrouč |
sport | Lední hokej |
jméno | David Rebhán |
---|---|
bydliště | Dolní Čermná |
sport | Florbal, Lední hokej, Inline hokej , Hasičský sport |
jméno | Tomáš Bobula |
---|---|
bydliště | Žamberk |
sport | Lední hokej |
jméno | Martin Matějíček |
---|---|
bydliště | Dolní Dobrouč |
sport | Lední hokej |