Spoluhráči.cz klub HC Hockey sport shop kalendář akcí HC Hockey sport shop 8 : 2 Simio Team

HC Hockey sport shop – HC Hockey sport shop 8 : 2 Simio Team

HC Hockey sport shop 8 : 2 Simio Team

Kdy:Čtvrtek 22. 10. 2009 20:00
Kde:ZS Štanice, 22.10. od 20 hod.
Popis akce:

Druhý zápas a druhé vítězství, které se rodilo mnohem komplikovaněji, než je výsledné skóre 8:2.
I když jsme měli v první třetině většinou puk na holích, vedli jsme 1:0 a souper Simio Team na začátku druhé třetiny vyrovnal na 1:1. Pak se nám naštěstí podařilo dát několik branek a soupeř ke konci zápasu odpadl i psychicky.

Kapitán Lalo nemohl hrát z důvodu zranění stehna, tak na nás alespoň hulákal od vrátek...

Bez omluvy nedorazil Tomáš Buriánek a Tony Baslík volal těsně před utkáním, že na zápas zapomněl...

Důležitost: vysoká
Zúčastnili se (13) Jirka Marynčák, Michal Zikmund, Antonín Baslík, Tomas Vokaty, Petr Kraus, Petr Horák, Martin Zdeněk, Jonas Sana, Tomáš Buriánek, Pavel Kulhanek, Radek Volf, Jakub Kovařík, Jarda Volf
Nezúčastnili se (7) Jiří Malát, Jiří Lukš, Josef Šindelář, Milis Haverland, Peter Lalik, Vojtech Vlk, Petr Kolenovsky
Zadal:Martin Zdeněk, 6. 10. 2009, 22:23