Spoluhráči.cz klub JUDO VYHLÍDKA ÚSTÍ NAD LABEM dokumenty a články 7 medailí přivezli judisti z Mostu

7 medailí přivezli judisti z Mostu.

V sobotu mladí judisté Vyhlídky Ústí nad Labem při 32.ZŠ vyjeli na závody. Nejmladší koťata a mláďata jela do Mostu, kde se umístila výborně a všichni získali medaile. Do Mostu přijelo z deseti oddílů 85 nejmladších judistů a judistek.  V hmotnosti do 19kg nejlehčí a nejmladší Kačka Machačová vybojovala první místo, když ve finále porazila Drahokoupilovou z SK Teplice a získala zlatou medaili. V hmotnosti do 21kg další zlatou medaili  vyhrál Tomáš Kaulfus, který úspěšně bojoval a dvakrát vyhrál na ipon a jednou na wazary. Druhá místa vybojovala Věrka Zemanová v hmotnosti do 29kg, která s finalistkou z Litokanu Litoměřice Beranovou prohrála jen na jeden pomocný bod a Adam Teuscher v hmotnosti do 28,5kg, který ve finále prohrál s Vlachem z VTŽ Chomutova a vybojoval si stříbrnou medaili. Třetí místa pro oddíl judo Výhlídka Ústí nad Labem v hmotnosti do 24,5kg vydřela Kačka Kaulfusová, která se prala jen s chlapci a přesto si vybojovala bronzovou medaili. Jana Jarmila Veselá v hmotnosti do 26kg skončila také na třetím místě s bronzovou medailí a v nejtěžší  hmotnosti do 49 kg RomanVeselý obsadil třetí místo, které si těžce vybojoval a po velké touze po vítězství nakonec získal bronzovou medaili. Mladí judisté podali výborný výkon což se projevilo i na výsledku celkového družstva, které skončilo na čtvrtém místě družstev. Pohár za první místo získalo družstvo SK Teplice.