Spoluhráči.cz klub Karlovarsky Web-Foosball dokumenty a články Paya´s trickshot contest

Paya´s trickshot contest

Vytvořeno:22. 2. 2008, 9:53
Autor:Jakub Horečný
Anotace:Tak sem si dal premiéru takovéto soutěže...

Na místo určení jsem dorazil asi v půl 5 abysme se stormem mohli vyzkoušet jak nám slouží technika a ještě že tak, storm musel narychlo běžet do elektra pro redukci, jinak by z akce asi nic nebylo.. no ale techniku sme rozchodili, tak jsme jen čekali na přicházející účastníky. Musím říci že mě účast trochu zklamala..jen deset soutěžících z toho nikdo kdo by to jen tak šel zkusit..proč taky ne, za tu symbolickou dvacku si myslím, že to mohl zkusit opravdu každý.

Místo vypadalo tak, že porota, která měla před sebou plátno seděla v jiné místnosti než byla kamera s fotbálkem.. během kola měl každý z účastníků zakázaný vstup do místnosti poroty (abyse prostě nevědělo kdo střílí/nestřílísmile)  S porotou se vyskytly malé problémy když dva z 3 členů nakonec nedorazili a tak byla "odborná" porota složena i z lidí kterým storm musel pomalu vysvětlit cože to ten fotbálek vůbec je a to se zřejmě také trochu podepsalo na výsledcích.

V soutěži probíhaly dvě samostatné kategorie a  byly i ceny pro celkového vítěze+ 2. a 3. (pokázky do shopu 1000/500/300 - moc pěkný!!) teprv po prvním kole sem se dozvěděl, že se toto do bonzini žebříčku nepočítá.. no a tak sem začal chlastat..smilesmile od toho se také odvíjeli mé výkony....

první disciplínou byl best trik.. člověk si mohl postavit obranu jak chtěl (porota hodnotila i to zda člověk střílí do téměř prázdné brány či malý škvírky smile) a ze tří předvedených triků (soutěžící vždy na kameru ukazoval na prstech první-druhý a třetí pokus) vybrala porota ten nejlepší a ohodnotila jej 0,1 - 10, kdy hodnotila ikdyž člověk nedal gol a (automaticky -1 od všech porotců).. pravidla byla jasná a mohlo se začít.. v pořadí sem si vylosoval č.6 tak jsem mohl chvíly pozorovat co vymyslí soupeři aby "nakrmili" porotu..(která se zjevně moooc dobře bavila.. bylo to slyšet až ven..) nikdo nic moc xtra nepředvedl (páč potora byla laická a nějaký pinshot či jiná hra na hraně u nich moc nezabodovala smilesmile) tak se na mě dostala řada.. chtěl sem nějaké to Zko vyšvihnout no a nakonec sem nedal ani gola... ve druhém kole se začínalo od nejhoršího výsledku (takže sem šel asi 3.smilesmile) ale tentokrát sem už trefil krásně z boku no ale na porotu to nestačilo (příště koupím panáky) nakonec best trik vyhrál david kopic (s hloupým pinshotem kterému předcházela chvíle ťukaní což asi obalamutilo porotu) smilesmile

pivo pivo pivo

a šlo se na freestyle.. 1 minuta a stůl je váš.. doslova.(vedle kamery byl časoměřič no a po minutě se zavřel objetiv a prostě konec .smilesmile bohužel sem si vylosoval č.1 tak sem byl totálně bez inspirace od ostatních.. ale co.. pár přechodů 2-5 5-3 a asi dva goly mě do druhého kola hodily s 2hým nej výsledkem.. musím říci že nejvíce na porotu zapůsobil stormův freestyle, během kterého ve snaze být opravdu akční si během jedné minuty nasázel 3 vlastní goly... smilesmilesmile světe div se.. nebyl poslední smilesmile prostě nevím jak ale opět to nějak vyšlo davidovi (že by domácí protekce???) skončil nakonec 1. a já se svým 5. místem v trikshotu a 2. ve freestylu sem byl nakonec spokojen s celkovým druhým místem..

akce se mi VELICE líbila.. fakt je u toho sranda.. ani nevíte jak těžký je soupeř co nedrží tyč a vy ho musíte přehrát na krásu smilesmile je to psychice smilesmile určitě bysme měli zorganizovat něco podobného ... fotbálku zdar