Spoluhráči.cz klub NK DOGGIES dokumenty a články PĚKNÝ ZÁPAS

PĚKNÝ ZÁPAS

Vytvořeno:29. 8. 2011, 9:23   (upraveno 29. 8. 2011, 9:26)
Autor:Martin Mošovský
Anotace:10. kolo Třebohostice vs. Doggies 5:1 (11:3)

Pěkný zápas – další odveta, tentokrát v Třebohosticích po měsíční přestávce byla přeložena na sobotu 27.8. a když celý týden bylo krásně v sobotu odpoledne začalo v průběhu utkání pršet. Na zápas jsme tentokrát vyrazili pouze v čtyřech a to já, Slámič, Fox a Vlasta.

První dvojku jme s Petrem začali ve velkém stylu a favorité z Třebohostic vyhráli první set pouze díky pěti zkaženým podání, pak už si druhý set zkušeně pohlídali.

V druhé dvojce Vlasta s Foxem první set kvůli nevynuceným chybám prohráli a i když druhý byl v jejich režii, tak třetí opět zbytečně chybovali.

Při trojkách se nám ani jednou nepodařilo získat set ale i tak byla předvedená hra potěšující a již poněkolikáté nás soupeř velice chválil, stále ale neumíme získat rozhodující míče.

Jediném vyhraném zápase jsme s Petrem porazili ve velmi vyrovnaných setech druhou dvojku domácích a tak jsme uhájili slib po prvním zápase s Chobotem, že 6:0 už neprohrajeme.

Konečný stav: 5:1 (11:3)

Výsledky zápasů: 2:0 ; 2:1 ; 2:0 ; 1:2 (10:8 , 9:10 , 9:10) ; 2:0 ; 2:0