Punkva

Spoluhráči.cz klub Punkva O klubu

Punkva – O klubu

Co je Punkva?

Tyto stránky se netýkají moravské ponorné řeky! Jestliže přesto stále žijete v domnění, že Punkva je pouze ponorná řeka kdesi v Moravském krasu, čtěte dál...

Punkva dnes již nezurčí jen,
pod Moravským krasem,
nýbrž také na "Přípotě",
pěje krásným hlasem!

Punkva je hudební soubor gymnázia Přípotoční v Praze 10. Název je výstižný, soubor se vždy záhadně odkudsi vynoří, přičemž stejně záhadně mizí. Nýbrž nezaniká! V podzemních jeskyních a tajných prostorách školy se "tiše" připravuje na další vynoření.

Poprvé o sobě dala Punkva hlasitě vědět o Vánocích roku 2001 na, dnes již tradičním, vánočním koncertě. Její historie sahá tedy zhruba do roku 2001 a od těch dob měla již řadu vystoupení a to nejen na půdě gymnázia. Za své dosavadní působení stihla Punkva také natočit ve spolupráci s projektem Socrates vlastní CD.