SK Mnetěš

Spoluhráči.cz klub SK Mnetěš dokumenty a články SK Mnetěš - Konstrukt Mělník 2 : 4 (0:3,1:1,1:0) 30.10.2010

SK Mnetěš – článek SK Mnetěš - Konstrukt Mělník 2 : 4 (0:3,1:1,1:0) 30.10.2010

profilové foto Vlastimil Kvis st.
Vlastimil Kvis st.

SK Mnetěš - Konstrukt Mělník 2 : 4 (0:3,1:1,1:0) 30.10.2010

Vytvořeno:4. 11. 2010, 23:54   (upraveno 5. 11. 2010, 0:32)
Autor:Vlastimil Kvis st.
Anotace:Hráli: brankář Ondra Jaromír, obránci Komárek, Sailer Pavel, Sailer Vlastimil, Ondřej, útočníci Husák Martin, Husák Vladimír, Mleziva, Sálus Michal, Sálus Jan a Suchý.

V celém utkání jsme byli více na puku, ale porazil nás velice obratný a rychlý Lukáš Danov. Nevyšel začátek. Hned v 1. minutě byl vyloučen Vl. Husák a v oslabení jsme inkasovali. Při dalších gólech jsme nedokázali včas odklidit puk z nebezpečí před brankou a neobsazený soupeř dorážel. Na začátku 2. třetiny snížil vydařenou umístěnou střelou z 8 metrů Sucháček. Když byl vpředu sám a nevěděl, co s tím, tak dal gól.  Cítili jsme se zpět v zápase. Na Danova platilo zdvojování při bránění, kdy sice přes prvního kličku udělal, ale druhý již jej ubránil. Také jsme přitvrdili a byli hodně vylučováni (celkem 6 našich a 1 protihráč). Ztratili jsme čas k dalším útočným pokusům hlavně přes soupeřovu druhou pětku. Skóre těsně před koncem uzavřel Martin Husák při oslabení sprintem přes celé hřiště a sám před bránou si golmana položil a puk do brány dostal. Góly za Konstrukt dali Kubeš 2, Vaňura a Danov.