Kdy: | Pátek 11. 9. 2015 – Neděle 13. 9. 2015 |
Kde: | Sabat - Trója |
Popis akce: |
Týmy |
Draci Brno |
Eagles Praha |
Klasik Frýdek-Místek |
Nuclears Třebíč |
Olympia Blansko |
Pipas Brno |
SaBaT Praha |
SC 80 Chomutov Beavers |
SK Kotlářka |
Skokani Olomouc |
Technika Brno |
Tempo Titans Praha
MČR U11 COACHPITCH - 11.-13.9.2015 - Sabat Praha |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hřiště 1 |
|
Hřiště 2 |
|
Skupiny |
|
|
|
č.u. |
domácí |
hosté |
|
|
č.u. |
domácí |
hosté |
|
|
A |
C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Draci Brno |
Třebíč Nuclears |
PA |
11.9. |
9:30 |
1 |
Sabat |
Chomutov |
A |
|
2 |
Kotlářka |
Eagles |
B |
|
Sabat Praha |
Olympia Blansko |
PA |
11.9. |
10:50 |
3 |
Technika |
Tempo |
D |
|
4 |
Skokani |
Třebíč |
C |
|
Beavers Chomutov |
Skokani Olomouc |
PA |
11.9. |
12:10 |
5 |
Chomutov |
Draci |
A |
|
6 |
Pipas |
Kotlářka |
B |
|
|
|
PA |
11.9. |
13:30 |
7 |
Klasik |
Technika |
D |
|
8 |
Blansko |
Skokani |
C |
|
B |
D |
PA |
11.9. |
14:50 |
9 |
Eagles |
Pipas |
B |
|
10 |
Draci |
Sabat |
A |
|
Eagles Praha |
Technika Brno |
PA |
11.9. |
16:10 |
11 |
Třebíč |
Blansko |
C |
|
|
|
|
|
|
Pipas Brno |
Tempo Praha |
PA |
11.9. |
17:30 |
12 |
Tempo |
Klasik |
D |
|
|
|
|
|
|
SK Kotlářka Praha |
Klasik Frýdek-Mistek |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SO |
12.9. |
10:00 |
13 |
B1 |
A2 |
|
|
14 |
D1 |
C2 |
|
|
Hraje se na 6. směn nebo časový limit: |
SO |
12.9. |
11:30 |
15 |
A1 |
B2 |
|
|
16 |
C1 |
D2 |
|
|
PÁ - 60min. + dohrávka |
SO |
12.9. |
13:00 |
17 |
A3 |
B3 |
|
|
18 |
C3 |
D3 |
|
|
SO + NE 70min + dohrávka |
SO |
12.9. |
14:30 |
19 |
W13 |
W15 |
|
|
20 |
W14 |
W16 |
|
|
PÁ - NE platí pravidlo o extra směnách |
SO |
12.9. |
16:00 |
21 |
D3 |
A3 |
|
|
22 |
B3 |
C3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pravidlo o rozdílu: |
|
NE |
13.9. |
10:00 |
23 |
L13 |
L15 |
|
|
24 |
L14 |
L16 |
|
|
Po 4. a další směně o 10 bodů |
NE |
13.9. |
11:30 |
25 |
B3 |
D3 |
|
|
26 |
C3 |
A3 |
|
|
|
|
NE |
13.9. |
13:00 |
27 |
W23 |
W24 |
5.místo |
|
28 |
L23 |
L24 |
7.místo |
|
|
|
NE |
13.9. |
14:30 |
|
|
|
|
|
29 |
L19 |
L20 |
3.místo |
|
|
|
NE |
13.9. |
15:30 |
30 |
W19 |
W20 |
finále |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Důležitost: | vysoká |
Zúčastnili se (3) |
Michal Šimák, Honza Čížkovský, Josef Staněk |
Nezúčastnili se (0) |
|
Zadal: | Martin Zelenka, 27. 8. 2015, 9:46 (upraveno 7. 9. 2015, 9:31) |
Komentářů: | |
Možnosti | Doporučit přátelům na Facebooku |