Spoluhráči.cz klub VzP Lufťáci dokumenty a články FC Atleto Praha "B" vs. VzP Lufťáci

Vytvořeno:15. 4. 2014, 23:16   (upraveno 23. 4. 2014, 16:58)
Anotace:Bojovný výkon na dobrého soupeře nestačil

FC Atleto Praha "B" vs. VzP Lufťáci 9 : 3 (6 : 1)

góly: Struža 2, Honza

sestava: Johny - Mirek,Kaploš, Michal, Struža, Michal J., Honza, Martin, Viktor

První zápas jsme zaplatili nováčkovskou daň. Soupeř byl lepší ve většině zápasu a to jak technicky, tak v produktivitě. Nicméně byly pasáže, kdy se nám dařilo soupeře zatlačit a dokonce jsme vstřelili 3 různorodé góly. Jeden po samostatném brejku dal Honza, druhý po pěkné  akci a narážečce Martina dal Struža a třetí opět Struža po závaru a dorážce.

V první půli rozhodla pasáž, kdy jsme dostali několik branek. Po rychlém gólu soupeře jsme totiž brzy vyrovnali a soupeře pak nastartovala až penalta po faulu Johnyho a následné 3 slepené branky.

Ve druhé půli jsme hráli víc agresivně a soupeře chvílema tlačili. Jenže golman zachytal velmi dobře. I tak jsme druhou půli prohráli "jen" 2:3, takže to by mohl být dobrý odrazový můstek pro příště.