Spoluhráči.cz klub VzP Lufťáci dokumenty a články Umělci z Prahy vs. VzP Lufťáci

Anotace:Prohra po dobrém výkonu s velkým množství šancí

Umělci z Prahy vs. VzP Lufťáci 4 : 2 (2 : 0)

góly: Kaploš,Struža

sestava: Johny - Mirek,Kaploš, Michal, Michal J., Honza, Martin, Jarda, Struža

Zápas, který jsme měli s přehledem vyhrát díky šancím, které jsme si vypracovali. Nicméně naše mužstvo hrálo a  Umělci z Prahy díky dvěma brankám v prvním poločase, které padly po chybách a z brejku, pečlivě bránili. Ve druhém poločasu byl zápas skoro na jednu branku, ale i přes velké šance, včetně tyček, jsme brankáře hostů překonali jen dvakrát. Za stavu 2:3 to vypadalo nadějně, ale bohužel jsme si zazdili naději na vyrovnání opět velkou chybou, faulem brankáře a proměněným přímým kopem. Soupeř hrál fér a bez konfliktů, ale docela jsem žasnul, co rozhodčí dokázal odpískat nebo neodpískat. Kdyby se mu nedostalo rady od nás nebo soupeře, tak by tam snad celý zápas stál jako sloup.